Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ZAGRANICA
Wiedeń tworzy specjalny fundusz dla branży spotkań

Władze miasta uznały, że przemysł spotkań to ważny element gospodarki austriackiej stolicy i w związku z tym postanowiły przeznaczyć dodatkowe pieniądze na wsparcie organizatorów wydarzeń.Celem funduszu jest wsparcie organizatorów spotkań, konferencji oraz wydarzeń korporacyjnych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, odbywających się w formule tradycyjnej i hybrydowej. Dofinansowanie dotyczy eventów zaplanowanych w  Wiedniu na okres od 1 maja br. do 31 grudnia 2022 roku.

Pomysłodawcy projektu tłumaczą, że Vienna Meeting Fund 2021-2023 to odpowiedź na problemy, z którymi zmagają się obecnie organizatorzy spotkań. Wiedeńska Rada Turystyki chce im pomóc w pokryciu dodatkowych kosztów związanych z przygotowywaniem wydarzeń w szczególnych warunkach i koniecznością wykorzystywania technologii umożliwiających spotkania hybrydowe.

- Bardzo nas cieszy wiadomość o powstaniu Vienna Meeting Fund 2021-2023. Wiedeń to wiodąca destynacja w globalnym przemyśle spotkań. Wsparcie w postaci funduszu jest dla nas niezwykle istotne – mówi Christian Woronka, dyrektor Vienna Convention Bureau.

Budżet funduszu to 4 mln euro.

2021-05-13 10:40:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter