Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ZAGRANICA
Hongkong dla sektora MICE. Nowy program promujący miasto

Ponad 100 organizacji i firm z Hongkongu połączyło siły z tamtejszą radą ds. turystyki (Hong Kong Tourism Board) i stworzyło nową inicjatywę mającą na celu promowanie miasta, jako topowej destynacji MICE.

Program Hong Kong Convention Ambassadors ma pomóc w odbudowie przemysłu spotkań po trudnym 2020 roku. Ambasadorowie, dzięki swojej codziennej działalności oraz rozległym kontaktom, będą mogli lobbować na rzecz miasta u potencjalnych klientów z branży MICE.

- Tworzymy plan powrotu do normalności i cieszymy się, że dołączyło do nas ponad 100 prominentnych obywateli. Nasz nowy program ma na celu nie tylko wypromowanie miasta jako idealnego miejsca do organizacji konferencji czy kongresów, ale również pokazanie zalet Hongkongu wśród światowych firm, co pomoże w odbudowie wielu sektorów naszej gospodarki po pandemii – mówi Dr YK Pang, przewodniczący Hong Kong Tourism Board.

Z danych wynika, że osoby przyjeżdżające do Hongkongu w związku z udziałem w wydarzeniach organizowanych przez branżę MICE, to wartościowi turyści, wydający w mieście przeciętnie o 20 proc. więcej niż inni odwiedzający.

2021-05-17 08:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter