Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


EVENTY 
Lively publikuje raport o platformach eventowych

Firma zajmująca się organizacją wydarzeń online i hybrydowych stworzyła pierwszy na polskim rynku raport o platformach wykorzystywanych przy organizacji wydarzeń hybrydowych i online.

Raport stworzono na podstawie doświadczeń zebranych przez pracowników agencji w trakcie minionego roku. Autorzy prezentują w nim ponad 90 zagranicznych platform eventowych. W dokumencie przeczytamy też o tym czy branża była przygotowana na to, co przyniosła ze sobą pandemia i diagnozę jej obecnego stanu.

Lively prezentuje także praktyczne wskazówki dotyczące tego na co zwracać uwagę przy organizowaniu eventu online lub hybrydowego, z jakich narzędzi korzystać.

Pełny raport można naleźć na stronie: https://lively.pl/najwazniejsze-platformy-eventowe/

2021-05-18 09:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter