Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ODKRYCIE ROKU

Poznaliśmy zwyciężczynię konkursu Okrycie Roku 2020 [rozmowa]

O tym, że nagroda to dopiero początek, a brak planów może być zaletą, rozmawiamy z tegoroczną laureatką konkursu MPI Poland Chapter, Kingą Danek. 

Jakie były początki Pani kariery?

Początki mojej kariery to przede wszystkim cztery wydarzenia, w których organizację miałam szansę się włączyć zaraz po skończeniu studiów: konferencja „Bezpieczeństwo i ochrona w branży spotkań”, które stało się częścią Meetings Week Poland 2020, Galaktyka Eventu, Festiwal Fest Fajnie i Krakus Aires Tango Festiwal 2020 – Międzynarodowy Festiwal Tanga. Było bardzo intensywnie. Ogromny wpływ na ukształtowanie się owych początków miało dołączenie do stowarzyszenia MPI Poland Chapter i ukończenie specjalności zarządzanie kongresami i dużymi wydarzeniami.

Jakie ma Pani plany na przyszłość?

Szczerze mówiąc trochę oduczyłam się planować i bardzo mi z tym dobrze. Według mnie zdecydowanie lepiej być po prostu otwartym na nowe, aczkolwiek jednocześnie wiedzieć, w czym się dobrze czujemy, mieć i spełniać swoje marzenia oraz, co istotne, w swoich dążeniach nie zapominać o wartościach, które są dla nas najważniejsze. To, co w chwili obecnej mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem to to, że otrzymana nagroda na pewno nie jest końcem mojej aktywności w branży spotkań, a dopiero początkiem.

Co Pani najbardziej lubi w swojej pracy?

W mojej obecnej pracy najbardziej lubię poczucie, że w pewien sposób mogę realnie wpływać na rozwój firmy, realizować swoje pomysły, poszukiwać i nawiązywać nowe współprace. Kolejne zadania to jednocześnie kolejne wyzwania. To wyzwala we mnie poczucie sprawczości i dodaje wiary w siebie.

2021-05-24 09:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter