Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ODKRYCIE ROKU

Poznaliśmy zwyciężczynię konkursu Okrycie Roku 2020 [rozmowa]

O tym, że nagroda to dopiero początek, a brak planów może być zaletą, rozmawiamy z tegoroczną laureatką konkursu MPI Poland Chapter, Kingą Danek. 

Jakie były początki Pani kariery?

Początki mojej kariery to przede wszystkim cztery wydarzenia, w których organizację miałam szansę się włączyć zaraz po skończeniu studiów: konferencja „Bezpieczeństwo i ochrona w branży spotkań”, które stało się częścią Meetings Week Poland 2020, Galaktyka Eventu, Festiwal Fest Fajnie i Krakus Aires Tango Festiwal 2020 – Międzynarodowy Festiwal Tanga. Było bardzo intensywnie. Ogromny wpływ na ukształtowanie się owych początków miało dołączenie do stowarzyszenia MPI Poland Chapter i ukończenie specjalności zarządzanie kongresami i dużymi wydarzeniami.

Jakie ma Pani plany na przyszłość?

Szczerze mówiąc trochę oduczyłam się planować i bardzo mi z tym dobrze. Według mnie zdecydowanie lepiej być po prostu otwartym na nowe, aczkolwiek jednocześnie wiedzieć, w czym się dobrze czujemy, mieć i spełniać swoje marzenia oraz, co istotne, w swoich dążeniach nie zapominać o wartościach, które są dla nas najważniejsze. To, co w chwili obecnej mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem to to, że otrzymana nagroda na pewno nie jest końcem mojej aktywności w branży spotkań, a dopiero początkiem.

Co Pani najbardziej lubi w swojej pracy?

W mojej obecnej pracy najbardziej lubię poczucie, że w pewien sposób mogę realnie wpływać na rozwój firmy, realizować swoje pomysły, poszukiwać i nawiązywać nowe współprace. Kolejne zadania to jednocześnie kolejne wyzwania. To wyzwala we mnie poczucie sprawczości i dodaje wiary w siebie.

2021-05-24 09:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter