Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


EVENTY ONLINE
Zoom tworzy nową platformę eventową

Twórcy oprogramowania Zoom poinformowali, że w połowie sierpnia uruchomią nową platformę przygotowaną do obsługi wielościeżkowych wydarzeń, stworzoną na bazie wcześniejszego produktu OnZoom.

 

Zoom Events to udoskonalona wersja OnZoom, która będzie spełniała potrzeby firm mających zamiar organizować duże eventy. Nowe narzędzie umożliwi jednoczesną transmisję różnych spotkań, łączenie uczestników przed i po wydarzeniu, da im też możliwość zajrzenia do lobby, dyskutowania w podgrupach i wymiany kontaktów.

Za pomocą Zoom Events będzie można także sprzedawać bilety na wydarzenie. Na ten moment nie wiadomo, czy firma Zoom będzie pobierać prowizję od organizacji eventu.

2021-05-25 10:22:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter