Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


WYDARZENIA
SITE Poland zaprasza na Malediwy

Stowarzyszenie SITE Poland organizuje kolejne spotkanie z cyklu „SITE Market”, w ramach którego prezentowane będą hotele położone na Malediwach.

Spotkanie online odbędzie się w czwartek 10 czerwca. Wezmą w nim udział Krzysztof Michniewicz, członek zarządu SITE Poland, opiekun projektu „SITE Market” oraz Manujaya Fernando z działu sprzedaży i marketingu Aitken Spence Hotels.

Podczas rozmowy zaprezentowane zostaną hotele Adaaran Resorts oraz Heritance Aarah. Każdy z tych obiektów może stanowić miejsce wypoczynku zarówno grup incentive, jak i klientów indywidualnych.

Wydarzenie odbędzie się na platformie zoom. Rozpocznie się o godzinie 11:00. Na zakończenie spotkania wśród wszystkich uczestników prezentacji przeprowadzony zostanie quiz. Jego zwycięzca otrzyma voucher na tygodniowy pobyt na Malediwach dla dwóch osób.

Spotkanie jest otwarte dla branży turystycznej. Swój udział należy zgłaszać pod adresem: site@sitepoland.com

 

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

 

 

2021-06-09 09:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter