Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


SBE
MICE Poland patronem medialnym Event Biznes Plener

Podczas najbliższej konferencji Stowarzyszenia Branży Eventowej, której patronem jest MICE Poland, SBE chce wypracować dokument opisujący model Eventu 2.0.


Przyszłość, bezpieczeństwo, hybryda, digitalizacja, szanse – te słowa od miesięcy branża eventowa odmienia przez przypadki. Jak będzie wyglądał postpandemiczny świat w tym biznesie? Jak chcielibyśmy, żeby wyglądał? Event 2.0 to już nie mglista przyszłość, to dzieje się tu i teraz. Podczas najbliższej Konferencji Event Biznes Plener (17 czerwca br.) ta rzeczywistość przez uczestników zostanie rozłożona na czynniki pierwsze i złożona w programowy dokument, zbiór zasad pracy, jakimi winna kierować się branża w nowej rzeczywistości. Co najistotniejsze dokument stworzyć mają praktycy. 

Organizatorzy Konferencji przygotowali 10 „Panelowych Stolików Dyskusyjnych”, przy których na uczestników wydarzenia czekać będą eksperci – moderatorzy. Dyskusje w małych grupach mają doprowadzić do większych, merytorycznych wniosków i sprawić, że dokument, który w ich wyniku ma powstać będzie dziełem branży, praktyków bezbłędnie definiujących najwrażliwsze obszary swojej działalności.  Zakres tematyczny tych dyskusji jest bardzo szeroki – od szans, jakie branży eventowej daje pandemia, przez pobudzanie zaangażowania uczestników wydarzenia online po Filozofię Pricingu 4.0.

- Będziemy min. rozmawiać o bezpieczeństwie i wraz z Pawłem Piłatem, dyrektorem handlowym Regionu Mazowieckiego Impel Group poszukamy odpowiedzi m.in. na pytanie czy testy przed wydarzeniem mają sens i jak w praktyce podejść do tego tematu.

Jeden z panelowych stolików dedykowany będzie tym, którzy nie znajdą nic dla siebie przy pozostałych. Hide Park - komentarze, obserwacje, wnioski, pomysły, networking – w swoim zaproszeniu do dyskusji obiecuje Edyta Brykła, gospodyni tego panelu, właścicielka LEVEL+

Sama formuła konferencji jest kwintesencją pandemicznej rzeczywistości – wydarzenie odbędzie się w plenerze. Do niedawna jedynej opcji zorganizowania podobnego spotkania. Nie zabraknie również oprawy artystycznej, a spotkanie otworzy debata „Etyka w nowej rzeczywistości".

Szczegółowy program konferencji dostępny jest pod adresem:

http://sbe.org.pl/vii-edycja-event-biznes/

Bezpłatnej rejestracji na wydarzenie oraz wyboru stolika dyskusyjnego można dokonać za pośrednictwem strony: https://app.evenea.pl/event/viieventbiznes/
 


Nadal można również zgłosić chęć objęcia patronatem medialnym tego wydarzenia i bezpłatnie uczestniczyć w konferencji. Chętni proszeni są o kontakt pod adresem mailowym: info@sbe.org.pl

2021-06-10 09:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter