Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


OBOSTRZENIA
Rząd zmienia limit osób na wydarzeniach

Od 6 czerwca można już organizować targi, konferencje i eventy. Przedstawiciele rządu podali, że zwiększają limit uczestników tych wydarzeń.

Pierwotna wersja zakładała, że limit uczestników konferencji i targów wynosił 1 osobę na 15 m2. Branża nie była zadowolona ze sposobu luzowania obostrzeń, czego wyraz zadała w swoim oświadczeniu Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń.

Na zorganizowanej 9 czerwca konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał sektorowi MICE nieco lepsze informacje. Od 26 czerwca limit uczestników wydarzeń zmieni się i będzie wynosił 1 osobę na 10 m2. Tego samego dnia zwiększone zostanie dopuszczalne obłożenie hoteli do 75 proc.

Jak informują przedstawiciele władz, do obowiązujących limitów nie będą włączane osoby zaszczepione. W sklepie Google udostępniono aplikację pozwalającą na odczytywanie kodów QR potwierdzających szczepienie. Niedzielski sprecyzował, że to organizator wydarzenia będzie rozliczany z przestrzegania limitów i to on będzie wymagał od uczestników potwierdzenia, że przyjęli szczepionkę.

Rozporządzenie w sprawie znoszenia obostrzeń powinno ukazać się w najbliższą sobotę.

2021-06-11 10:42:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter