Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


EDUKACJA
Program mentorski SITE dla młodych liderów

Stowarzyszenie SITE Poland uruchomiło program mentorski dla uczestników projektu Young Leaders. Głównym celem programu jest wsparcie rozwoju uczestników programu.

Uczestnicy programu Young Leaders to w większości studenci i osoby zaczynające karierę w branży incentive travel. Na podstawie rozmów i ankiet liderzy programu dobrali pary mentee-mentor. Każdy uczestnik przez cały czas trwania programu będzie pod opieką swojego mentora. Zostali nimi członkowie stowarzyszenia SITE, osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Program mentorski zakłada, że opiekun i podopieczny będą się spotykać przynajmniej raz w miesiącu, by omówić wyznaczone cele i sposoby ich realizacji. Mentorzy kierują też mentee do edukatorów, czyli osób, które chcą edukować w konkretnych dziedzinach.

Opiekunowie pracują przy wsparciu doświadczonej mentorki, Marty Chmielewskiej. Dzieląc się doświadczeniami, wspólnie zastanawiają się nad rozwiązaniami i uczestniczą w procesie superwizji. - Bycie mentorem to niesamowita przygoda. Daje dużo motywacji do działania i poczucie spełniania dobrego uczynku. Daje możliwość poznania pokolenia, które wchodzi na rynek pracy i będzie miało coraz większy wpływ na branże - mówi Grażyna Grot Duziak, prezes zarządu SITE Poland.

Grupa Young Leaders bierze również udział w zaprojektowanych specjalnie dla niej warsztatach „Group Action Learning”, prowadzonych przez Joannę Mazurkiewicz - CPO Weco Travel. W odróżnieniu od programu mentoringu, warsztaty te polegają na wytyczeniu celów grupowych i wspólnej ich realizacji. Poprzez wspólną pracę uczestnicy uczą się jak wspierać innych, rozpoznawać ich potrzeby, mocne i słabe strony i wyznaczać cele indywidualne.

Spotkania w ramach programu mentorskiego są zaplanowane do końca roku 2021.

 
Więcej informacji znajduje się na stronie: https://sitepoland.com/youngleaders/

 

2021-06-14 09:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter