Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA
MEET TENERYFA 2021 – ZAREZERWUJ SWÓJ CZAS JUŻ DZIŚ! 
 

14 i 15 Lipca 2021 r. odbędą się pierwsze branżowe spotkania on-line z hiszpańskim sektorem turystycznym organizowane przez Radę Turystyki Teneryfy (Turismo de Tenerife) we współpracy z Biurem Radcy ds. Turystyki Ambasady Hiszpanii w Polsce  (Turespaña).


 

Królowa Atlantyku czeka na ciebie


Przez dwa dni, wypełnione po brzegi atrakcjami i ciekawymi webinarami, będzie można zapoznać się z propozycjami i nowościami, jakie przygotowały najważniejsze firmy z sektora turystycznego z Teneryfy, zainteresowane współpracą z rynkiem polskim. Już od dziś, od 01  lipca 2021 r., przedstawiciele polskiej branży turystycznej mogą umawiać się na biznesowe spotkania on-line z potencjalnymi partnerami z Teneryfy. Warto już teraz zarezerwować czas w kalendarzu na Meet Teneryfa 2021!  

W Meet Teneryfa 2021 udział potwierdziło  ponad 30 hiszpańskich firm i instytucji turystycznych. Przygotowana została specjalna platforma do spotkań biznesowych on-line i wymiany kontaktów.

 Zaplanowano 4 webinary z prezentacjami najciekawszych atrakcji wyspy, podczas których przedstawione zostaną nowości na 2021 r.

 
14.07 (10:00-10:30) Prezentacja powitalna Biura Turystyki Teneryfy, z wprowadzeniem  Conrado Moreno i przywitaniem wygłoszonym przez Dyrektora OET Warszawa.

14.07 (13:00-14:00) Webinar: Teneryfa kierunek luksusowy (Prezentacja hoteli 5-cio gwiazdkowych i segmentu luksusowego)

15.07 (10:00-10:50) Webinar ¨Ciesz się Teneryfą z Rodziną¨ (Prezentacja pozostałej oferty hotelarskiej z atrakcjami turystycznymi Wyspy)

15.07 (13:00-14:00) Webinar MICE Tenerife (Ta prezentacja zostanie przygotowana przez Tenerife Convention Burau, aby zaprezentować możliwości turystyczne wyspy dla tego sektora)

  

Dodatkowo przewidziano mnóstwo konkursów i nagród dla wszystkich uczestników. Zachęcamy już dziś do aktywnego udziału
w Meet Teneryfa 2021!

https://live.eventtia.com/en/meetteneryfa 

2021-07-02 09:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter