Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


DESTYNACJE 
Webinar 07.07.2021, środa godz. 10:00Frankfurt nad Menem

Drodzy Agenci, zapraszamy do udziału w webinarze i poznania oferty Frankfurtu nad Menem. Wielu z Waszych klientów przesiada się we Frankfurcie i chętnie wykorzystałoby tę okazję na zobaczenie ciekawego miasta. A może planują wyjazd city break lub rejs po Menie?

 Czy znacie tą metropolię?

Najmniejsza metropolia świata jest nowoczesna, wielokulturowa i zielona. Położona centralnie w sercu Niemiec, dzięki bogatej ofercie, idealnie nadaje się na weekendowy wyjazd. Niezależnie od tego, czy stawiamy na kulturalną czy kulinarną przygodę - Frankfurt to czysta przyjemność!

Nowy centralny punkt miasta - Nowa Starówka została uroczyście otwarta we wrześniu 2018. Jest to imponująca mieszanka 35 rekonstrukcji zabytków i nowych budynków, która przypomina bogatą historię Frankfurtu jako europejskiej metropolii. Ponad 30 sklepów, restauracji, kawiarni i muzeów oferuje mnóstwo miejsca na relaks, zabawę i odkrywanie nowej dzielnicy.

 

2021-07-05 16:22:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter