Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


DESTYNACJE 
Webinar 07.07.2021, środa godz. 10:00Frankfurt nad Menem

Drodzy Agenci, zapraszamy do udziału w webinarze i poznania oferty Frankfurtu nad Menem. Wielu z Waszych klientów przesiada się we Frankfurcie i chętnie wykorzystałoby tę okazję na zobaczenie ciekawego miasta. A może planują wyjazd city break lub rejs po Menie?

 



Czy znacie tą metropolię?

Najmniejsza metropolia świata jest nowoczesna, wielokulturowa i zielona. Położona centralnie w sercu Niemiec, dzięki bogatej ofercie, idealnie nadaje się na weekendowy wyjazd. Niezależnie od tego, czy stawiamy na kulturalną czy kulinarną przygodę - Frankfurt to czysta przyjemność!

Nowy centralny punkt miasta - Nowa Starówka została uroczyście otwarta we wrześniu 2018. Jest to imponująca mieszanka 35 rekonstrukcji zabytków i nowych budynków, która przypomina bogatą historię Frankfurtu jako europejskiej metropolii. Ponad 30 sklepów, restauracji, kawiarni i muzeów oferuje mnóstwo miejsca na relaks, zabawę i odkrywanie nowej dzielnicy.

 

2021-07-05 16:22:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»




Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter