Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


EDUKACJA
Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE – kurs Akademii SKKP online

Na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online dostępny jest kurs pt. „Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE”, prowadzony przez Krzysztofa Paradowskiego, Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu Concept Music Art.

 

Celem szkolenia jest przedstawienie aktualnych trendów w sektorze MICE z perspektywy nowych technologii i cyfryzacji. Szkolenie zawiera przegląd innowacyjnych rozwiązań w obrębie organizacji wydarzeń, hotelarstwa, przemysłu lotniczego.

 

Branża MICE to branża, w której stare spotyka się z nowym, gdzie metody i sposoby pracy ugruntowane przez wieki zderzają się z innowacjami i nowymi ideami. Takie przeciwstawne podejścia generują nie tylko wiele wyzwań, ale także energię do rozwoju i nowych koncepcji. Na dzisiejszym rynku katalizatorami postępu są technologia i zmiany kulturowe. Wzajemna relacja między tymi dwoma aspektami nieustannie napędza innowacje. Zmiany te są widoczne w zapotrzebowaniu konsumentów na łatwy dostęp do technologii w produktach i usługach.

 

Zgodnie z przewidywaniami Deloitte do 2025 roku millenialsi będą stanowić 75% osób aktywnych zawodowo. Biorąc pod uwagę fakt, że są to ludzie, którzy w swoim dorosłym życiu zawsze mieli dostęp do internetu, oraz są świadkami bardzo dynamicznego rozwoju technologicznego, branża spotkań musi nadążać nad aktualnymi trendami chcąc być atrakcyjną i efektywną.

Wykorzystanie technologii w wydarzeniach MICE jest już standardem w organizacji każdego typu wydarzenia, co jest podyktowane wymaganiami klientów, optymalizacją procesu organizacyjnego oraz dążeniem do coraz większej efektywności. 

Kurs jest częścią cyklu “Zarządzanie w branży MICE”, który składa się z 10 szkoleń, kierowanych zarówno do osób zaczynających karierę w branży MICE (bezpłatnie) jak i do kadry kierowniczej (odpłatnie). Każdy kurs kończy się testem kompetencyjnym oraz wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Cały cykl szkoleń został podzielony tematycznie tak, aby wraz z raportami i opracowaniami udostępnianymi na platformie online, stanowiły kompendium wiedzy o branży MICE. Po ukończeniu i pozytywnym zaliczeniu wszystkich 10 kursów, otrzymuje się certyfikat Event Managera.

 

W celu wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie przez okres 6 miesięcy od rejestracji. 

2021-08-02 13:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter