Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KONKURS

Jubileuszowa edycja konkursu „Przemysł spotkań na 5!”

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce SKKP dla studentów oraz absolwentów kierunków związanych z turystyką biznesową. Cel pozostaje niezmiennie ten sam, popularyzacja sektora MICE wśród młodych osób oraz wzmocnienie ich zainteresowania turystyką biznesową. Niezmienny pozostaje także zakres przyjmowanych prac, które tematycznie powinny zawierać obszary funkcjonowania turystyki biznesowej/przemysłu spotkań/branży MICE, w tym obejmować jeden z obszarów:
- ocena bieżącej kondycji branży;
- analiza trendów i zmian zachodzących w Polsce i na świecie;
- propozycja rozwiązań, które warto zastosować w branży;
- analiza wpływu branży na gospodarkę Polski lub regionu.

Nowością w tegorocznej edycji jest możliwości zgłaszania prac w języku angielskim.  Zmiana  została wprowadzona do zapisów regulaminu, który jest dostępny w całości na stronie SKKP (www.skkp.org.pl/konkurs). Przy ocenie będą brane pod uwagę innowacyjność oraz możliwe korzyści, jakie bezpośrednio bądź pośrednio mogą wynikać z efektów ocenianych prac, czyli potencjalny wpływ na rozwój i kondycję branży. Konkurs, realizowany już kilka kolejnych lat, jest szansą dla osób zainteresowanych turystyką biznesową na pozyskanie nowych kontaktów oraz zaprezentowanie umiejętności analitycznych przed gronem ekspertów.
Wysoką rangę konkursu potwierdza także skład kapituły konkursowej, w której zasiadają wybitni przedstawiciele środowiska akademickiego, gestorzy obiektów oraz reprezentanci branżowych stowarzyszeń.
Łączna pula nagród przeznaczona w konkursie to 7500 zł. Termin nadsyłania prac poprzez specjalnym formularz dostępny na stronie SKKP, to 29 lutego 2024 r.

2024-01-24 11:12:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter