Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KADRY
Nowy pracownik w zespole Arche Nałęczów - „Sanatorium Milicyjne"


Anna Chmiel, doświadczona specjalistka branży hotelarskiej, rozpoczęła swoją karierę w branży hotelowej w obiekcie konferencyjnym Zamek Janów Podlaski, będącym częścią Grupy Arche. Po sukcesach osiągniętych w siostrzanym hotelu, dołączyła teraz do zespołu sprzedażowego nowej inwestycji w Nałęczowie.
Przejęła odpowiedzialność za rozwój segmenty MICE oraz optymalizację procesów sprzedażowych w nowym obiekcie. Jej bogate doświadczenie zdobyte podczas pracy w Zamku Janów Podlaski pozwoli na skuteczne nawiązywanie kontaktów z klientami oraz organizatorami eventów na rzecz Nałęczowa.
„Moje zadania będą obejmować nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z organizatorami eventów, w których się specjalizuję, jak również będę zajmować się optymalizacją procesów sprzedażowych segmentu MICE. Bardzo cieszę się z możliwości uczestniczenia w otwarciu mojego pierwszego obiektu hotelowego, który będzie dysponować tak dużą bazą noclegową i konferencyjną” – mówi Anna Chmiel, Specjalistka ds. Sprzedaży i Marketingu.
„Jesteśmy bardzo zadowoleni z powiększenia zespołu o tak kompetentną osobę jak Anna Chmiel. Moja wcześniejsza współpraca z Anną w Janowie Podlaskim była bardzo owocna, a świetnie wypracowana komunikacja i wzajemne wsparcie będzie kontynuowane również w Nałęczowie. Jej szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i marketingowe, wraz z doświadczeniem w obszarze konferencji, z pewnością przyczynią się do sukcesu naszego obiektu – mówi Linda Terzić, Kierownik Sprzedaży i Marketingu.
Arche Nałęczów - Sanatorium Milicyjne" to kolejna inwestycja Grupy Arche, której otwarcie planowane jest na koniec drugiego kwartału 2024 r. Obiekt będzie oferował 308 pokoi, przestrzeń konferencyjną o powierzchni ponad 1000 mkw., restaurację, dwa bary, strefę spa, basen oraz część rehabilitacyjną.

2024-02-28 13:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenie

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Kątny 

Head of Marketing Hotelu Belmonte
w Krynicy-Zdrój.

 

O sobie: 

Pracuje w pięciogwiazdkowym Hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Od 16 lat w branży hotelarskiej. Przez wiele lat związana z Grupą Mazurkas. Swoją przygodę z Grupą rozpoczynała w dziale sprzedaży, przechodząc przez kolejne szczeble rozwoju, jako Kierownik Działu Sprzedaży, odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w segmencie MICE.
W wolnym czasie projektuje wnętrza, zakłada permakulturowe warzywniaki i przemierza z plecakiem ciekawe miejsca na świecie. Zostanie mamą sprawiło, że zafascynował ją świat psychologii dziecięcej; to niesamowite, jak każde nasze zdanie kształtuje młodego człowieka i to, kim stanie się on w przyszłości.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter