Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KADRY
Nowy pracownik w zespole Arche Nałęczów - „Sanatorium Milicyjne"


Anna Chmiel, doświadczona specjalistka branży hotelarskiej, rozpoczęła swoją karierę w branży hotelowej w obiekcie konferencyjnym Zamek Janów Podlaski, będącym częścią Grupy Arche. Po sukcesach osiągniętych w siostrzanym hotelu, dołączyła teraz do zespołu sprzedażowego nowej inwestycji w Nałęczowie.
Przejęła odpowiedzialność za rozwój segmenty MICE oraz optymalizację procesów sprzedażowych w nowym obiekcie. Jej bogate doświadczenie zdobyte podczas pracy w Zamku Janów Podlaski pozwoli na skuteczne nawiązywanie kontaktów z klientami oraz organizatorami eventów na rzecz Nałęczowa.
„Moje zadania będą obejmować nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z organizatorami eventów, w których się specjalizuję, jak również będę zajmować się optymalizacją procesów sprzedażowych segmentu MICE. Bardzo cieszę się z możliwości uczestniczenia w otwarciu mojego pierwszego obiektu hotelowego, który będzie dysponować tak dużą bazą noclegową i konferencyjną” – mówi Anna Chmiel, Specjalistka ds. Sprzedaży i Marketingu.
„Jesteśmy bardzo zadowoleni z powiększenia zespołu o tak kompetentną osobę jak Anna Chmiel. Moja wcześniejsza współpraca z Anną w Janowie Podlaskim była bardzo owocna, a świetnie wypracowana komunikacja i wzajemne wsparcie będzie kontynuowane również w Nałęczowie. Jej szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i marketingowe, wraz z doświadczeniem w obszarze konferencji, z pewnością przyczynią się do sukcesu naszego obiektu – mówi Linda Terzić, Kierownik Sprzedaży i Marketingu.
Arche Nałęczów - Sanatorium Milicyjne" to kolejna inwestycja Grupy Arche, której otwarcie planowane jest na koniec drugiego kwartału 2024 r. Obiekt będzie oferował 308 pokoi, przestrzeń konferencyjną o powierzchni ponad 1000 mkw., restaurację, dwa bary, strefę spa, basen oraz część rehabilitacyjną.

2024-02-28 13:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter