Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


KADRY

Personalne zmiany w Voco i Moxy Katowice Airport


Od lewej: Monika Michałek i Karolina Będkowska

Z początkiem maja br. funkcję dyrektora pierwszego w Polsce Voco Katowice obejmie Monika Michałek, regionalna dyrektor operacyjna w PHH i dotychczas dyrektor Moxy Katowice Airport. Natomiast stery w Moxy Katowice przejmie Karolina Będkowska tymczasowy zastępca dyrektora hotelu.

Monika Michałek jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Związana z branżą hotelarską od 27 lat. Jako dyrektor hotelu zarządzała na Śląsku hotelami marek: Novotel, ibis, ibis Styles i Mercure, pracując nad ich rozwojem i odpowiadając między innymi za przeprowadzanie procesów zmiany marki oraz kategoryzację. Od blisko 10 lat zasiada również w komisji kategoryzacyjnej województwa śląskiego i służy swoim doświadczeniem w regionie śląskim. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2018 r., gdzie zaangażowana była we wprowadzenie pierwszego Moxy w Polsce – Moxy Katowice Airport, którym zarządzała od początku jego funkcjonowania. Równolegle z pełnieniem obowiązków dyrektora Moxy Katowice Airport w 2022 r. była dyrektorem modernizowanego hotelu Zagroń będąc jednocześnie odpowiedzialną za jego ponowne otwarcie.
Od czerwca 2023 r. pełni funkcję regionalnego dyrektora operacyjnego odpowiadając za Region Południowy oraz Poznań. Od maja 2024 r. jako dyrektor hotelu będzie odpowiedzialna za otwarcie pierwszego w Polsce Voco w Katowicach.

Karolina Będkowska jest absolwentką Górnośląskiej Akademii im. Wojciecha Korfantego. Swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2013 r. Z Polskim Holdingiem Hotelowym związana jest od 2018 r. pracując jako koordynator ds. sprzedaży i marketingu, a następnie jako kierownik marketingu i sprzedaży w nowo powstałym hotelu Moxy Katowice Airport. Przez ostatnie dwa lata pełniła obowiązki zastępcy dyrektora hotelu, a od maja 2024 r. będzie jego dyrektorem.

2024-04-30 12:58:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter