Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


INFORMACJA PRASOWA

Arłamów Business Challenge 2024. Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym

 


Hotel Arłamów ma ogromną przyjemność poinformować o kolejnej edycji kluczowego spotkania dla przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski – Arłamów Business Challenge (ABC)! Będzie to już VI edycja tego wydarzenia, które od kilku lat wpisuje się w kalendarz najważniejszych imprez dla biznesu. Tegoroczna edycja odbędzie się po raz pierwszy latem - w dniach 30 czerwca-2 lipca, pod hasłem „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym”, zaproszeni Goście, prelegenci i eksperci będą mieli wyjątkową okazję do dyskusji o tym, jak łączyć wiedzę i doświadczenie z młodzieńczą energią i innowacyjnością.
W dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu coraz ważniejsze staje się łączenie pokoleń i czerpanie z różnorodnych doświadczeń pracowników. W odpowiedzi na tę potrzebę VI edycja  Arłamów Business Challenge odbędzie się pod nazwą: „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym”.

W trakcie Arłamów Business Challenge 2024:
• Pokażemy praktyczne przykłady stosowania strategii międzypokoleniowej w znanych firmach.
• Zaprezentujemy praktyki, narzędzia i techniki ułatwiające integrację w środowisku biznesowym.
• Omówimy trendy i przyszłość branży MICE w kontekście zmian międzypokoleniowych.
• Odbędą się interaktywne sesje, warsztaty oraz wykłady wybitnych ekspertów.

 Nie zabraknie również bogatego programu atrakcji, imprezy integracyjnej i wieczornego koncertu (wystąpi zespół Stage Fever, gość specjalny: Hirek Wrona).
Arłamów Business Challenge to wyjątkowe wydarzenie, które zyskało już renomę w środowisku biznesowym. Zeszłoroczna edycja traktująca o AI była ogromnym sukcesem, przechodząc do historii jako nowatorska i inspirująca. Tym razem chcemy skoncentrować się na temacie, który dotyka całego środowiska biznesowego – integracja międzypokoleniowa to kwestia, która może stanowić o „być albo nie być” dla każdej firmy. Celem wydarzenia będzie zainspirowanie liderów i menedżerów do wykorzystania potencjału swojej kadry - do stworzenia bardziej zintegrowanego i efektywnego środowiska pracy, które sprzyja współpracy między różnymi pokoleniami – łączy, a nie dzieli - podkreśla Agnieszka Najberek, Dyrektor Sprzedaży i Konferencji Hotelu Arłamów.
Arłamów Business Challenge 2024 to doskonała okazja do spotkania ekspertów, wymiany doświadczeń oraz zainspirowania się nowymi pomysłami. Jako Hotel Arłamów chcemy być na bieżąco ze zmianami i trendami, które dotyczą całego środowiska biznesowego i często wpływają na zmiany  strategii największych przedsiębiorstw.
Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się m.in.: dr Monika Sońta (doktor nauk społecznych, Akademia Leona Koźmińskiego), Małgorzata Czarnecka (przedsiębiorca, menedżerka, psycholog, ekspertka w obszarze nowoczesnych systemów rozwoju pracowników oraz podnoszenia ich efektywności i skuteczności działania) i Magdalena Jethon (polska dziennikarka radiowa, redaktor naczelna Radia Nowy Świat).

Organizatorzy zachęcają do śledzenia wydarzenia na oficjalnej stronie Hotelu Arłamów oraz w mediach społecznościowyc

2024-05-15 08:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter