Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PATRONAT MEDIALNY
Konferencja Event Biznes wraca w nowej, odświeżonej formule

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, Konferencja Event Biznes, organizowana od 2014 r., wraca w nowej, odświeżonej formule pod tytułem Nowe Horyzonty.

Data: SBE zaprasza na 28 października 2024 w Hotelu Arche Krakowska.

O Konferencji
W tym roku konferencja skupi się na najnowszych trendach i wyzwaniach, jakie stawia przed nami dynamicznie zmieniająca się branża eventowa. Program obejmuje szeroki wachlarz tematów, w tym:

- Wykorzystanie potencjału kadr 50+
- Organizacja eko-wydarzeń
- Przełamywanie szklanego sufitu dla kobiet
- Edukacja przyszłych eventowców
- Zarządzanie stresem w branży eventowej
- Praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji w eventach

Dla Kogo?
Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprasza agencje eventowe oraz korporacje, w szczególności działy marketingu, HR oraz zakupów, które odpowiadają za organizację wydarzeń w firmach. To idealna okazja dla specjalistów odpowiedzialnych za planowanie i realizację eventów, aby zdobyć nową wiedzę, inspiracje i nawiązać cenne kontakty.

Co czeka uczestników Konferencji Event Biznes?
W programie konferencji znajdą się inspirujące prelekcje, gorące debaty i prezentacje ekspertów zarówno z korporacji, jak i z branży eventowej. To doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń i zdobycia cennej wiedzy.

Rejestracja i Więcej Informacji
Więcej informacji na temat programu, rejestracji, pakietów partnerskich i biletów znajduje się pod tym linkiem.https://sbe-eventbiznes.meeting15.com

Do zobaczenia 28 października 2024 roku  na Konferencji Event Biznes: Nowe Horyzonty!

SBE to działające od 2010 roku stowarzyszenie polskie zrzeszające lokalizacje, agencje oraz podwykonawców działających w branży Eventowej i targowej; SBE promuje etyczne prowadzenie biznesu, lobbuje na rzecz branży Eventowej i promuje swoich członków na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

2024-06-05 09:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter