Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


HOTELE

HR Group przejmuje portfolio hoteli Centro Hotel Group


Na zdjęciu (od lewej): Ruslan Husry, właściciel i prezes HR Group, Rahman Neiro, prezes Centro Hotel Group, ze swoją siostrą Homeirą Amiri. ©Centro Hotel Group oraz Eric Buitenhuis, dyrektor zarządzający portfolio Centro w HR Group.
Foto ©HR Group

Berlin, 6 czerwca 2024 r. - HR Group (HRG) z siedzibą w Berlinie kontynuuje strategię intensywnego wzrostu.
Z dniem 1 czerwca spółka przejęła 34 hoteli, w tym 2 projekty, wraz ze spółką Centro Hotel Management GmbH, od Centro Holding. Częścią tej biznesowej transakcji jest również przejęcie 18 powiązanych spółek hotelowych
w Niemczech, Austrii i Holandii oraz firmy zarządzającej w Hamburgu. W rezultacie ponad 2800 pokoi zostało włączonych do portfolio HR Group.

Ruslan Husry, CEO i właściciel HR Group, powiedział: "Chciałbym podziękować Rahmanowi Neiro, prezesowi Centro Hotel Group, za zaufanie i współpracę w całym procesie biznesowym. Jestem podekscytowany możliwością dalszego zarządzania lifestylowymi hotelami grupy Centro. Jako największy multibrandowy operator hotelowy w Europie mamy dużą wiedzę operacyjną i najnowocześniejsze osiągnięcia w obszarze digitalizacji procesów. Wykorzystamy je, aby doskonale wypozycjonować hotele Centro na rynku".

Hotele Centro to obiekty z segmentu midscale (klasa średnia), których oferta skierowana jest do osób podróżujących służbowo i turystycznie w głównych miastach Niemiec, Holandii i Austrii. Oferują nowoczesny design, współczesne usługi i często centralne lokalizacje. Hotele działają pod markami Centro Hotels, NinetyNine, FourSide, Boutique i NYCE.
Rahman Neiro, CEO Centro Hotel Group, przyznaje: "Bardzo się cieszę, że HR Group dostrzegła duży potencjał w naszych koncepcjach i obiektach i włączyła je do swojego portfolio. Dzięki integracji z rozbudowaną siecią HR Group będą one miały zasłużony potencjał wzrostu. Przejście będzie nadzorowane przez moją siostrę, Homeirę Amiri."

Wszyscy pracownicy hoteli, jak również centrali w Hamburgu, dołączają do zespołu HR Group, aby zapewnić dalszy, stabilny rozwój obiektów. Zespół w Hamburgu będzie nadal zarządzał hotelami jako niezależna jednostka biznesowa, kierowana przez Erica Buitenhuisa. Buitenhuis pracował w HR Group w latach 2006-2021. Dziś jest dyrektorem zarządzającym i w pełni odpowiada za zarządzanie portfelem Centro i jego integrację z HR Group. Jest podekscytowany tym nowym wyzwaniem i możliwościami, jakie stwarza ono dla pracowników: "To wspaniałe zadanie zintegrować pracowników

i hotele z HR Group. Przez wiele lat towarzyszyłem rozwojowi HR Group i uważnie obserwowałem jej ogromny wzrost. Dlatego jestem dumny, że mogę ponownie stać się częścią tej dynamicznie rozwijającej się firmy i odegrać swoją rolę - wraz ze wspaniałymi pracownikami".
Wraz z przejęciem portfela Centro, portfolio HR Group obejmuje blisko 200 hoteli w Europie na podstawie umów własności, dzierżawy lub zarządzania. W Polsce spółka zarządza 6 obiektami Vienna House by Wyndham w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Łodzi i Międzyzdrojach.


2024-06-06 12:58:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Głuchowska 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group.

 

O sobie: 

Od maja 2022 r. jest Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu, Cluster Warsaw w Radisson Hotel Group  Wcześniej pracowała jako Director of Cluster Sales Leisure and MICE – Holiday Inn Gdańsk, Holiday Inn Warsaw, Intercontinental Warsaw, Holiday Inn Champion; Director of Sales – Holiday Inn Warsaw City. Kierowała też sprzedażą w Airport Hotel Okęcie****, Scandic AG**** – Warsaw i w Orbis SA w Warszawie. Ukończyła Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Warszawie. Przykłada dużą wagę do zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym. Jej hobby to aranżacja zieleni w ogrodzie, przede wszystkim kwiaty. Książka, to najchętniej fantasy, ale największą sympatią darzy swojego psa i dwa koty.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter