Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


LUDZIE

Andrzej Bartkowski „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”


Andrzej Bartkowski, Prezes Grupy Mazurkas, za swoją działalność na rzecz polskiej kultury został uhonorowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Odznaczenie przyznane zostało na wniosek Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

Uroczyste wręczenie Medalu przez Agnieszkę Kuźmińską – Dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego Prezesowi Grupy Mazurkas – Andrzejowi Bartkowskiemu nastąpiło 9 czerwca 2024 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w czasie 67. edycji FORUM HUMANUM MAZURKAS – projektu kulturalnego, którego Andrzej Bartkowski jest pomysłodawcą, mecenasem i prowadzącym już od 12 lat. Jak podkreślono w uzasadnieniu przyznania odznaczenia, odczytanym przez Dyrektor Generalną MCC Mazurkas – Anetę Klepacką-Kołbuk: „Andrzej Bartkowski całe swoje życie zawodowe i społeczne poświęcił upowszechnianiu polskiej kultury i sztuki oraz jej promocji w kraju i zagranicą. Jego oddanie wartościom promocji Polski, jej osiągnięć z zakresu wszelkich działań kultury od muzyki, poezji, teatru, tańca do malarstwa, rzemiosła artystycznego i rzeźby czynią go prawdziwym herosem upowszechniania kultury dla szerokich rzesz odbiorców. Natomiast wsparcie finansowe i działalność non profit czyni Go jednym z największych polskich mecenasów kultury.”
Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” nadawany jest osobom szczególnie wyróżniającym się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej lub ochronie kultury i dziedzictwa narodowego przez ministra właściwego do spraw kultury i ochrony dziedzictwa narodowego. Medal posiada trzy stopnie: I stopień - Złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, II stopień - Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, III stopień – „Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

2024-06-13 08:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenie

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Kątny 

Head of Marketing Hotelu Belmonte
w Krynicy-Zdrój.

 

O sobie: 

Pracuje w pięciogwiazdkowym Hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Od 16 lat w branży hotelarskiej. Przez wiele lat związana z Grupą Mazurkas. Swoją przygodę z Grupą rozpoczynała w dziale sprzedaży, przechodząc przez kolejne szczeble rozwoju, jako Kierownik Działu Sprzedaży, odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w segmencie MICE.
W wolnym czasie projektuje wnętrza, zakłada permakulturowe warzywniaki i przemierza z plecakiem ciekawe miejsca na świecie. Zostanie mamą sprawiło, że zafascynował ją świat psychologii dziecięcej; to niesamowite, jak każde nasze zdanie kształtuje młodego człowieka i to, kim stanie się on w przyszłości.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter