Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

Arłamów Business Challenge 2024 r.


W tym roku na Arłamów Business Challenge wyjątkowi prelegenci i goście specjalni: m.in. Ewa Chodakowska, Jerzy Dudek. 3-dniowe wydarzenie o integracji pokoleń w zespołach biznesowych

Już niespełna dwa tygodnie do rozpoczęcia VI edycji Arłamów Business Challenge – pierwszoplanowego spotkania dla przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski, które w tym roku odbędzie się pod hasłem „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym”.  Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili kolejni wybitni eksperci i goście specjalni.

Celem tegorocznej edycji ABC, odbywającej się w dniach 30 czerwca-2 lipca br. w Hotelu Arłamów, jest stworzenie przestrzeni do dyskusji na temat wyzwań związanych z integracją różnych pokoleń w miejscu pracy. Pragniemy podzielić się praktycznymi strategiami i narzędziami, które pomogą efektywnie zarządzać zespołami złożonymi z różnych generacji pracowników.
Podczas wydarzenia goście będą mieli okazję wysłuchać inspirujących prelekcji ekspertów oraz naszych gości specjalnych, wśród których nie zabraknie znanych nazwisk! Wydarzenie to także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.
Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdą się m.in.: dr Monika Sońta (doktor nauk społecznych, Akademia Leona Koźmińskiego, ekspertka komunikacji organizacyjnej i socjolożka technologii), Maja Gojtowska (obserwatorka trendów HR, konsultantka, facylitatorka, trenerka), Romeo Grzębowski (Chief Inspiration Officer / Managing Partner Extended Tools Polska), Iwona Wencel (HR Executive, HR Performance Mentor) i Magdalena Jethon (polska dziennikarka radiowa, redaktor naczelna Radia Nowy Świat). W panelu dyskusyjnym udział wezmą: Monika Wojnowska (SAMSUNG), Małgorzata Michalczyk (Colliers), Agnieszka Majkowska (Pru), Justyna Jankowska (NetWork), Kiga Kozłowska (Delloite). Na zakończenie części merytorycznej wystąpienie gości specjalnych: Jerzego Dudka i Ewy Chodakowskiej.
ABC to nie tylko wiedza i merytoryka, to także okazja do odkrycia wyjątkowego miejsca, jakim jest Arłamów. Nie zabraknie bogatego programu atrakcji i wieczornej gali w towarzystwie Tomasza Michniewicza, zespołu Stage Fever, Hirka Wrony i Rafała Maseraka. Ta edycja będzie inna niż wszystkie. Korzystając z letniego terminu wydarzenia, w tym roku przygotowaliśmy specjalne niespodzianki dla uczestników. W duchu ArłaMOVE poranną rozgrzewkę w plenerze naszym gościom zapewnią Adam Kszczot i Ewa Chodakowska, a wielkie sportowe emocje zagwarantuje nasza autorska... olimpiada sportowa! Jedną z atrakcji będzie także włoska kolacja z muzyką na żywo na tarasie Kawiarni Panorama w towarzystwie Vitto Casettiego.
Patronaci wydarzenia: INN:Poland, MeetingPlaner, Biznes24, Marketer+, OOH Magazine, RMF FM.

Zobacz zapowiedź wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=ouJULZsFUOE

Sprawdź szczegóły i zobacz, jak wyglądały poprzednie edycje: https://www.arlamow.pl/spotkania-branzowe-w-gorach 

2024-06-19 11:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Wydarzenie

»

Ludzie branży

»

Personalnie... 
Iwona Kątny 

Head of Marketing Hotelu Belmonte
w Krynicy-Zdrój.

 

O sobie: 

Pracuje w pięciogwiazdkowym Hotelu Belmonte w Krynicy-Zdroju. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Od 16 lat w branży hotelarskiej. Przez wiele lat związana z Grupą Mazurkas. Swoją przygodę z Grupą rozpoczynała w dziale sprzedaży, przechodząc przez kolejne szczeble rozwoju, jako Kierownik Działu Sprzedaży, odpowiedzialna za rozwój sprzedaży w segmencie MICE.
W wolnym czasie projektuje wnętrza, zakłada permakulturowe warzywniaki i przemierza z plecakiem ciekawe miejsca na świecie. Zostanie mamą sprawiło, że zafascynował ją świat psychologii dziecięcej; to niesamowite, jak każde nasze zdanie kształtuje młodego człowieka i to, kim stanie się on w przyszłości.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter