Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

W N-Gine Grand Prix dwa eventy w cenie jednego

Centrum kartingowo-biznesowe w Warszawie wprowadziło wiosenną promocję – firma, która zorganizuje swój event na terenie centrum, drugi dostanie gratis.

Promocja obowiązuje od 15 kwietnia do 15 maja. Pierwszy event powinien zostać zorganizowany właśnie w tym czasie. Event gratisowy musi się odbyć do dnia 31 sierpnia. Promocja dotyczy eventów do 30 osób i nie dotyczy cateringu.
Centrum N-Gine Grand Prix to połączenie profesjonalnego toru kartingowego, baru oraz dwóch sal konferencyjnych, w których w ustawieniu teatralnym może usiąść 150 osób.
W sprawie dokonania rezerwacji oraz omówienia szczegółów eventu należy się skontaktować z Event Managerem Klaudią Pliszka tel. 0 663 757 727, e-mail: kpliszka@grandprix.com.pl, www.grandprix.com.plNa torze N-Gine Grand Prix odbyły się Pierwsze kartingowe mistrzostwa branży eventowej,
Zobacz galerię

2011-04-18 07:41:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter