22 stycznia 2026 r. w Warszawie odbędzie się branżowe spotkanie networkingowe poświęcone promocji Kataru jako międzynarodowej destynacji turystycznej. Wydarzenie organizowane jest przez Desert Gate Tourism we współpracy z Visit Qatar oraz Qatar Airways i stanowi jeden z przystanków europejskiego roadshow realizowanego w Europie Środkowej.
Spotkanie zaplanowano w restauracji Concept 13, mieszczącej się w domu mody VITKAC w Warszawie. Udział w nim wezmą kluczowi przedstawiciele branży turystycznej, w tym touroperatorzy, agenci oraz partnerzy instytucjonalni. Program wydarzenia obejmuje prezentacje ofert turystycznych Kataru, prowadzone przez reprezentantów Desert Gate Tourism, Visit Qatar, Qatar Airways oraz wybranych partnerów hotelowych, a także rozmowy stolikowe w formule B2B, umożliwiające bezpośrednią wymianę informacji i nawiązanie kontaktów biznesowych.
Po części warsztatowej organizatorzy zaplanowali kolację networkingową, loterię wizytówkową oraz elementy programu integracyjnego. Inicjatywa ma na celu nie tylko prezentację aktualnych produktów i usług turystycznych Kataru, lecz także budowanie długofalowych relacji z rynkiem Europy Centralnej oraz wzmocnienie współpracy pomiędzy destynacją a lokalnymi profesjonalistami branży.
– W Desert Gate wierzymy, że rozwój destynacji opiera się na współpracy i zaufaniu – mówi Samir Tabbah, dyrektor generalny Desert Gate Tourism. – Zapraszając naszych partnerów z Kataru i branży turystycznej Europy Wschodniej do Warszawy, wzmacniamy wartość Kataru, tworząc jednocześnie platformę do otwartego dialogu, wymiany spostrzeżeń i zrównoważonego rozwoju na kolejne lata – dodaje.
Kontakt:
MICE Expert Grażyna Grot-Duziak
g.duziak@miceexpert.pl
Źródło: materiały prasowe, oprac. OM