Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Flash MobPRerii dla HP

Agencja wygrała przetarg na stworzenie konceptu obchodów 5. urodzin Globalnego Centrum Biznesowego HP i realizację wybranych przez zleceniodawcę wydarzeń.

W zakres działań w ramach kampanii urodzinowej wchodziło 20 różnych eventów, m.in. gra wewnętrzna, treningi, sesje fotograficzne, wystawa plenerowa, casting i kluczowy punkt obchodów – impreza na wrocławskim Rynku, podczas której pracownicy firmy i wrocławscy studenci zaprezentowali dwuminutowy układ choreograficzny do piosenki Michaela Jacksona. Impreza wieńcząca kampanię pod hasłem „HP Birthday. Have a Piece!” na Rynku we Wrocławiu i zgromadziła około 1400-1500 osób. (ak) www.preria.com.pl

2010-08-02 18:52:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»


Ludzie branży

»

Personalnie... z Dorotą Nidzgorską-Mazonik

O niezapomnianym kliencie rozmawiamy z Dyrektor Generalną Hotelu Arłamów.

Nie zapomnę swojego pierwszego klienta, który oczywiście nie wiedział, że jest tym pierwszym. Tak naprawdę na nim zdobywałam swoje pierwsze doświadczenie i uczyłam się całkowicie obsługi wydarzeń. Trafiłam na wyjątkową osobę po drugiej stronie, a w tej branży pracuje się przecież z ludźmi. Praca rozpoczynała się na etapie tworzenia kosztorysu wydarzenia, a kończyła na rozliczaniu imprezy. Realizacja zgodnie z wytycznymi wspólnie wypracowanymi z klientem była dla mnie najważniejsza. 

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter