Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Bartbo uczy o świadomym team buldingu

Firma Bartbo we współpracy z hotelem Willa Port Conference Resort & Spa organizują spotkanie pod hasłem „Czy polski team building to rzeczywiście team building?”.

Część merytoryczną poprowadzi Tomasz Kozłowski, trener posiadający międzynarodowe doświadczenie w obszarze budowania zespołów, współpracownik firmy Bartbo. – Chcemy pokazać, że aby zrobić wyjazd team-buldingowy nie wystarczy tylko zabrać pracowników z biura do lasu na zajęcia survivalowe i paint ball. Aby na takim wyjeździe zbudować solidny zespół, potrzeba czegoś więcej – mówi Przemek Pichalski z Bartbo.
Uczestnicy obejrzą prezentację działań będących częścią programów tzw. świadomego team buildingu z elementami outdoor oraz wysłuchają wykładu na ten temat. Podczas spotkania przygotowano też 4 godziny zajęć outdoorowych opartych o scenariusz modułów prediagnostycznych programów team building z wykorzystaniem sprzętu. Spotkanie skierowane jest do pracowników HR, oraz osób pracujących w branży spotkań. Odbędzie się ono w dniach 19-20 września w hotelu Willa Port w Ostródzie. Koszt uczestnictwa to 500 zł od osoby.
www.bartbo.pl

2011-06-27 07:45:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter