Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Restrukturyzacja w Bartbo

Oprócz nowej siedziby i nowego sprzętu (o których pisaliśmy w numerze marcowym MP), pracownicy olsztyńskiej firmy dostali także nowe obowiązki – dział marketingu oddzielono od działu sprzedaży.

.– Stwierdziliśmy, że nasze struktury są już tak złożone, że rozdzieliliśmy marketing od sprzedaży. Teraz ja stanę na czele działu marketingu. Promocja, reklama, działania PR – to między innymi nowy zakres moich obowiązków. Dział sprzedaży dalej działa pod okiem Kamili Boguckiej. Nad strukturą logistyczną realizacji imprez będzie czuwał Grzegorz Pabijanek wraz ze swoim zespołem – tłumaczy Przemysław Pichalski, nowy dyrektor Działu Marketingu. (ka)
www.bartbo.pl

2010-08-02 18:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter