Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Kolejne spotkanie Creative Heads pod hasłem „Back to school”

Już wkrótce – 7 września w klubie ‘de lite’ – kolejna impreza z cyklu Creative Heads. Dziś mija termin potwierdzenia udziału w spotkaniu.

Fire FLy Group zaprasza event managerów na kolejną imprezę z cyklu Creative Heads. Tym razem scenariusz wydarzenia potoczy się wokół hasła „Back to school”, a więc lat wczesnoszkolnych.
Cykl imprez Creative Heads to pomysł na integrację branży komunikacji marketingowej i zacieśnianie kontaktów w ramach środowiska. Ma się on stać platformą wymiany myśli i inspiracją do kreatywnych działań, a jednocześnie jest sposobnością do wspólnej zabawy w klubowej atmosferze. Pierwsza impreza odbyła się 25 maja.
Potwierdzenie udziału w imprezie należy przesyłać pod adres creativeheads@deliteclub.com lub poprzez stronę wydarzenia na Facebooku.

2011-09-02 10:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter