Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Debata „Nastroje Branży Eventowej”

Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprasza na dyskusję branżową.

Do udziału w debacie, zaproszeni zostali przedstawiciele agencji eventowych, korporacji, hoteli biznesowych oraz podwykonawcy, wszyscy ci, którzy aktywnie działają na rynku MICE. Dyskusja toczyć się będzie wokół aktualnych nastrojów, które panują w branży, np. w momencie, gdy praca z klientem zaczyna wymagać dostępności 24/7, gdy budżety są minimalizowane, a oczekiwania wygórowane. Uczestnicy porozmawiają o zdrowej konkurencji i o tym, jak dziś sprostać wymaganiom klientów, jak być innowacyjnym i jak utrzymać przewagę w branży. Będzie szansa na poznanie różnych punktów widzenia, kryteriów wyboru ofert oraz omówienie perspektyw rozwoju na rynku.
Spotkanie odbędzie się 14 września o godz. 17.30, w Centrum Bankowo-Finansowe "Nowy Świat" przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie.
Uczestnicy debaty będą także mieli okazję zwiedzić gabinety dygnitarzy oraz inne zakamarki tego legendarnego gmachu Warszawy oraz obejrzeć kroniki dawnej epoki.
W pierwszej części spotkania Filip Nowaczyński z CBF „Nowy Świat” S.A. zaprosi uczestników na wycieczkę pt: „Peerelowskie akcenty” po dawnym gmachu KC PZPR, podczas której zwiedzą oni gabinety dygnitarzy, zamknięte dla publiczności zakamarki archiwów i podziemia Domu Partii. W odnowionym wnętrzu historycznej Sali Kinowej, będącym jedną z najnowszych inwestycji CBF, goście będą mieli też okazję obejrzeć kroniki filmowe z minionej epoki. W trakcie spotkania będzie też okazja zapoznać się z obecnymi możliwościami eventowymi obiektu i jego zapleczem. Na gości czekać będzie także niespodzianka ukryta w garażu gmachu, a także poczęstunek "à la polonaise" zorganizowany przez Catering Restauracji Jazz Bistro.
Zgłoszenia udziału : events@sbe.org.pl

Harmonogram spotkania
17:30 – 18:00 Przywitanie gości, zaproszenie do Sali kinowej.
18:00 – 18:30 „Powrót do przeszłości", Seans filmowy (17,5”)
18:30 – 19:15 Oprowadzanie uczestników tropem starych czasów (dziedziniec, hol, gabinety dygnitarzy, podziemia, archiwum, kotłownia, garaż a w nim „niespodzianka”).
19:15 – 19:30 „Powrót do przyszłości" – pokaz możliwości eventowych CBF Nowy Świat (Sala konferencyjna „B”) – poczęstunek polski
19:30 – 20:30 Debata „Nastroje branży eventowej” - networking, dyskusja, napoje
20:30 – 21:00 Prezentacja wyników Badania Rynku Eventowego
21:00 – 21:30 Oczekiwania wobec Stowarzyszenia
22:00 Zakończenie spotkania

2011-09-12 14:33:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter