Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

III Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011

Termin rejestracji na III Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011 upływa 4 października.

Poza samą prezentacją ofert branży eventowej organizatorzy przewidzieli spotkania, wykłady i warsztaty. Jednym z punktów programu będzie konferencja „CSR i nowe technologie w służbie eventom”, w trakcie której uczestnicy poszerzą wiedzę m.in. na temat promocji eventów przez social media i społecznej odpowiedzialności biznesu. Z myślą o event managerach zaplanowano z kolei warsztaty dotyczące skutecznych technik motywacyjnych oraz konferencję „Event Manager – człowiek renesansu”. Natomiast do przedstawicieli samorządów skierowana będzie konferencja „Biznes i samorząd – skuteczna PRomocja regionu”, której uczestnicy dowiedzą się, jak zadbać o promocję destynacji.
W tym roku w trakcie imprezy po raz pierwszy zorganizowany zostanie konkurs dla wystawców na najlepszą ofertę, w którym wygrać można logo „Najlepszy produkt Targów Event 2011” i pakiety promocyjne. Ponadto równolegle do imprezy odbędą się Targi WorldHotel 2011.
Trzecią edycję Targów Event zaplanowano na 5 i 6 października. Impreza będzie miała miejsce w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej targów. (abr)
www.targievent.pl

2011-09-12 14:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter