Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Warsztaty z branżą z Jordanii

Izba Turystyki Jordanii organizuje warsztaty z jordańskimi touroperatorami. Zaproszenie do uczestnictwa jest skierowane do przedstawicieli branży MICE.

Warsztaty, podczas których swoją ofertę przedstawią Petra Tavel and Tourism, Dakkak Travel and Tourism oraz Friends Tours odbędą się w Warszawie i Krakowie.
W Warszawie 14 września w godz. 17:00 – 20:00 w Hotelu Marriott a 15 września w godz. 16.00 - 20.00 w Krakowie w hotelu Radisson Blu.
Oba spotkania zakończą się uroczystą kolacją, w której udział wezmą minister turystyki i starożytności Jordanii – jej ekscelencja dr Haifa Abu Ghazaleh oraz dyrektor zarządzający Izby Turystyki Jordanii Nayef Al Fayez. W menu zaplanowane są specjały kuchni jordańskiej.

RSVP:
Marta Piotrowska: 609 881 237, marta.piotrowska@magnifico.com.pl
Małgorzata Niemczuk: 607 625 166, malgorzata.niemczuk@magnifico.com.pl

2011-09-12 16:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter