Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

W Liverpoolu już sprzedają christmas party

W jednym z najważniejszych obiektów koncertowo-kongresowych Liverpoolu już trwają przygotowania do bożonarodzeniowej imprezy.

W dniach 11-18 grudnia w ACC Liverpool odbędzie się event pod hasłem Viva Las Xmas. Będzie to pierwsze takie wydarzenie w tej lokalizacji, choć na świecie tego typu przedsięwzięcia są już dobrze znane.
Propozycja organizatorów to tygodniowa zabawa w specjalnie stworzonym na tę okazję klimacie Las Vegas. Nie zabraknie neonowych świateł, emocji związanych z grą w kasynie i przepychu kojarzonego z rozrywkową stolicą świata. Motyw Vegas to oferta skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm, szukających pomysłu na świąteczne uroczystości.
Cena biletu to 60 funtów za jedną osobę. Zawiera się w niej drink powitalny, posiłek w trakcie i występy na żywo. Do dyspozycji gości będzie dodatkowo płatny bar i catering. (xb)
www.accliverpool.com

2010-08-09 16:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter