Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Promocja na szkolenia EMTG tylko 27 stycznia

W lutym i w marcu Event Manager Training Group (EMTG) przeprowadzi w Warszawie szereg szkoleń dotyczących skutecznego wykorzystania narzędzi MICE. Tylko 27 stycznia organizator proponuje udział w spotkaniach po promocyjnej cenie.

Tematyka szkoleń będzie dotyczyć m.in. produkcji eventów, sponsoringu i jego znaczenia w event marketingu, regulacji prawnych i ubezpieczeń związanych z przygotowywaniem wydarzeń, a także działań team-buildingowych, incentive travel oraz aktywności CSR-owych.
Zajęcia będą zróżnicowane pod względem zaawansowania, dzięki czemu mają spełniać oczekiwania zarówno osób rozpoczynających swoją przygodę z przemysłem spotkań, jak i managerów z wieloletnim doświadczeniem.
Osoby chcące wziąć udział w którymkolwiek ze spotkań powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie organizatora. Wszyscy, którzy dokonają zapisów 27 stycznia otrzymają 50 proc. zniżki na szkolenie. Warunkiem wzięcia udziału w promocji „Zacznij weekend od inwestycji w siebie” jest, po otrzymaniu informacji zwrotnej, dokonanie płatności najpóźniej w dniu 28 stycznia. Koszt szkoleń waha się w granicach od 550 do 1900 złotych (bez zniżki promocyjnej), w zależności od spotkania. Oprócz zajęć merytorycznych cena obejmuje także przerwy kawowe, lunch, materiały szkoleniowe i certyfikaty.

Organizator: Event Manager Training Group (EMTG)

Najbliższe wydarzenia:

2.02.2012             Warsztat: Produkcja eventów od A do Z
28.02.2012           Team building – wpływ eventów na relacje w zespole
8.03.2012             CSR i Green event
13-14.03.2012      Sponsoring i jego znaczenie w event marketingu
19.03.2012           Event narzędziem Public Relations
24.03.2012           Event manager – organizator imprez

www.emtg.pl

2012-01-26 22:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter