Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Mikser Biznesowy Branży Konferencyjno-Kongresowej już w czerwcu!

Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” zaprasza do udziału w Mikserze Biznesowym branży konferencyjno-kongresowej, który odbędzie się w dniu 14 czerwca 2012 r. w warszawskim hotelu Mercure Grand (ul. Krucza 28). Tematem przewodnim konferencji jest hasło: „Konferencje i kongresy przyszłości – techniki i metody zapewniania efektywności spotkań”.

Gościny udziela: Grupa Hotelowa ORBIS S.A. a gościem
specjalnym będzie Shuli Golovinski, prezes Newtonstrand Innovations z Londynu. Patronami imprezy są: Polska Organizacja Turystyczna – Poland Convention Bureau oraz miesięcznik MICE Poland. 

Mikser to znakomita okazja dla autoprezentacji oraz networkingu. Zaproszenie skierowane jest do członków SKKP i zleceniodawców konferencji, kongresów i eventów, reprezentantów środowisk naukowych i stowarzyszeń zawodowych, izb hotelarskich i biur podróży, mediów – słowem: wszystkich zainteresowanych branżą przemysłu spotkań.

Szczegółowy program imprezy dostępny jest na stronie  internetowej: https://mikserbiznesowy062012.syskonf.pl/

Tam też istnieje możliwość rejestracji swego udziału.

2012-04-30 15:07:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter