Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Prezes z Polski w ICCA Central European Chapter

Anna Górska, prezes zarządu Gdańsk Convention Bureau została wybrana przewodniczącą Oddziału Europy Centralnej ICCA (International Congress and Convention Association).

Będzie nim kierowała przez najbliższe dwa lata, a do jej głównych obowiązków będzie należało m.in. przygotowanie rocznych planów dla oddziału, edukacja członków oraz rozwój aktywności stymulujących kontakty biznesowe między nimi. – Mamy konkretny
i bezpośredni wpływ na rozwój jeszcze bardzo młodej branży, jaką jest przemysł spotkań. Możemy decydować o kierunkach jej rozwoju. Jest to także prestiż i promocja dla Gdańska oraz umocnienie pozycji miasta wśród europejskich destynacji kongresowych – komentuje swoją nominację Anna Górska. Stowarzyszenie ICCA liczy 944 firm, skupiających specjalistów z branży turystyki biznesowej z 87 krajów na całym świecie. Gdańsk Convention Bureau jest członkiem ICCA od 2007 r. (mk)
www.iccaworld.com

2012-05-31 12:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter