Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Sieglinde Willig w sieci Kempiński

Po czterech latach pełnienia funkcji dyrektora ds. sprzedaży i marketingu w Starwood Hotels & Resorts zdecydowała się przyjąć propozycję sieci Kempinski – stanowisko regionalnego dyrektora sprzedaży dla Federacji Rosyjskiej i krajów zależnych

– Zajmę się przede wszystkim wsparciem rosyjskich hoteli oraz skupię się na planach rozbudowy sieci i rozwoju wsparcia projektów wychodzących. Sieć hoteli Kempinski ma zupełnie inne portfolio niż Starwood, złożona w 1897 roku, ma bardzo ugruntowaną pozycję na rynku – mówi Sieglinde Willig.
Willig posiada 16-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które zdobywała w działach sprzedaży, marketingu i rozwoju w Niemczech, m.in. w Jenie, Weimarze, Kolonii i Berlinie oraz na Węgrzech w Budapeszcie. Ukończyła państwową szkołę pedagogiczną na wydziale psychologii i edukacji oraz teorii edukacji, jest również absolwentką licznych kursów biznesowych m. in. z zarządzania finansami, negocjacji, przywództwa, marketingu, PR-u i IT. (ak)

2010-08-23 22:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter