Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Dwór Polski ponownie dla Grupy Eurocash

gencja Dwór Polski, po raz kolejny zorganizowała Kongres Sieci Sklepów abc. W imprezie, która odbyła się w hali Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, wzięło udział około 2,2 tys. gości i wystawców.

Tradycyjnie już halę podzielono na część kongresową, wystawową i gastronomiczno-bankietową. Stoiska targowe, przygotowane przez producentów głównie z branży FMCG, rozlokowano na powierzchni 4 tys. m kw. Prelekcje i szkolenia dotyczyły przede wszystkim udogodnień oferowanych przez sklepy abc i strategii marki. Zaprezentowano także nowy wizerunek firmy Eurocash.
Spotkanie zakończył uroczysty bankiet, w trakcie którego wystąpili rewia taneczna, Piotr Gąsowski i Urszula z zespołem. (mk)
www.dworpolski.com.pl

2010-08-30 00:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»
Ludzie branży

»

Personalnie... z Agnieszką Szymerowską

prezes zarządu Convention Bureau
we Wrocławiu.

Po praktycznie 10 latach pracy w Convention Bureau – Wrocław, od wolontariatu, po stanowiska koordynacyjne, po objęcie sterów w CBW oraz hektolitrach wypitej z gośćmi kawy, wielu spotkaniach i ciekawych rozmowach widzę, że mam coś jeszcze do zrobienia. Wynika to także z sytuacji, w której jesteśmy – chcę wykorzystać ten czas i wyzwania, które przede mną stawia.

.

»

Newsletter

»

Zamów newsletter