Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

MATERIAŁ PARTNERA
To jest czas edukacji w zakresie eventów online – Konferencja Spark of Change 2021

Rozmowa z Michałem Michałowskim – Wiceprezesem Zarządu agencji eventowej KDK Events oraz CEO of OES. Praktykiem i pasjonatem biznesu.

 

więcej...

MATERIAŁ PARTNERA
Spark of Change 2021 − międzynarodowe wydarzenie online dla branży eventowej
27 stycznia 2021 roku odbędzie się międzynarodowa konferencja online Spark of Change, która dedykowana jest przedstawicielom branży eventowej oraz wszystkim osobom, które w najbliższym roku planują zorganizować wirtualne wydarzenie.

 
więcej...

EDUKACJA
Zarządzanie Wydarzeniami. SKKP partnerem nowego kierunku studiów

Wydział Zarządzania w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni wprowadza do swojej oferty nowy kierunek studiów podyplomowych „Zarządzanie Wydarzeniami”. Rekrutacja już się rozpoczęła.

 

więcej...

Przedsiębiorcy zrzeszeni w WOT zwolnieni ze składek na 2021 rok
2020 był bez wątpienia najtrudniejszym rokiem w historii polskiej turystyki, szczególnie dla podmiotów działających w obszarze tzw. turystyki miejskiej oraz branży MICE. 

 
więcej...

...
więcej...

Nowy hotel grupy Leonardo zostanie otwarty w Warszawie w styczniu
Pierwszy w Polsce NYX Hotel – NYX Hotel Warsaw, lifestylowa marka grupy Leonardo, zostanie otwarty w Warszawie 18 stycznia 2021 roku. Obiekt znajduje się na terenie inwestycji Varso Place, w sąsiedztwie wieżowca Varso Tower przy ulicy Chmielnej. 

więcej...

FINANSE
PLL LOT ze wsparciem finansowym rządu
Komisja Europejska zatwierdziła wniosek Polski o przyznanie pomocy finansowej dla PLL LOT w kwocie 650 mln euro (około 2,9 mld zł). Ma to być wsparcie z budżetu państwa, które umożliwi polskiemu przewoźnikowi przetrwanie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa. 

więcej...

STOWARZYSZENIA
Kancelaria Çoban Legal dołącza do SBE
Do Stowarzyszenia Branży Eventowej dołączyła Kancelaria Adwokacka Çoban Legal. Jej właścicielka - mecenas Anna Çoban jest warszawską adwokatką, specjalizującą się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców przede wszystkim z branży eventowej oraz targowej. 

więcej...
.
więcej...

OGŁOSZENIE
Oświadczenie organizatora targów RemaDays Warsaw 2021

Szanowni Wystawcy i Zwiedzający targów RemaDays Warsaw!

Cały czas obserwujemy sytuację pandemiczną w Polsce i Europie. Dane liczbowe pokazujące osoby zakażone na COVID-19 są nadal wysokie jednak widzimy, że przyrost dzienny jest coraz niższy w stosunku do tych sprzed jeszcze kilku tygodni.


więcej...

TEKST PARTNERSKI
Cádiz / Kadyks - Tajemnica Hiszpanii
Jeszcze raz mamy przyjemność zaprosić Państwa do dalszego poznawania Hiszpanii z Conrado Moreno.

więcej...

STOWARZYSZENIA
SITE Poland odwiedziło dzieci z Domu Dziecka w towarzystwie Mikołaja
Świąteczne i noworoczne akcje charytatywne to już wieloletnia tradycja polskiej branży eventowej. Ludzie związani z przemysłem wydarzeń nie zrezygnowali z nich również w tym roku. Członkowie SITE Poland zorganizowali spotkanie dla dzieci z Domu Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym.

więcej...

ZAGRANICA
Kanadyjska branża MICE otrzyma dodatkowe wsparcie od państwa
Chrystia Freeland, wicepremier i minister finansów Kanady przedstawiła kolejną aktualizację realizowanego od wiosny 2020 roku programu „Wspieranie Kanadyjczyków w walkce z Covid-19”. Znalazły się w nim deklaracje kontynuowania pomocy dla kandyskiego przemysłu spotkań. 


więcej...

...
więcej...

...
więcej...

HORECA
Hotel Kopernik Olsztyn dołączy do marki Best Western Plus

Trwa proces renowacji hotelu Kopernik w Olsztynie, który ma się zakończyć w połowie 2021 rOKU. Po zmianach hotel, który należy do Polskiego Holdingu Hotelowego, przyjmie gości pod marką Best Western Plus. Koncepcję architektoniczną przygotowali architekci z biura Tremend, a renowację prowadzi Forbis Design Build.

więcej...

ZAGRANICA
Back to life - Holandia planuje powrót eventów w styczniu 
Holenderski rząd wydał zgodę na organizację koncertu, imprezy tanecznej oraz dwóch festiwali plenerowych w styczniu 2021 roku. Ma to być test przed powrotem eventów w tym kraju.

więcej...

KONGRESY
Kongres Forum Ekonomiczne opuszcza Krynicę-Zdrój
Trwa przetarg, który ma wyłonić nowych partnerów i nową lokalizację kongresu, który od 28 lat odbywał się w Krynicy. Instytut Studiów Wschodnich wystąpił z zapytaniem ofertowym dotyczącym organizacji Forum Ekonimicznego do: Województwa Wielkopolskiego, Poznania i Międzynarodowych Targów Poznańskich; Województwa Dolnośląskiego i Karpacza, Województwa Małopolskiego i Krynicy-Zdroju oraz Województwa Zachodniopomorskiego z Pobierowem.


więcej...

WARSZTAT
Catering w świecie online. Ekspert MICE Poland radzi, jak go zorganizować 

Firmy cateringowe, które były skoncentrowane na świadczeniu usług dla klienta korporacyjnego, muszą otworzyć się na klienta indywidualnego i do niego dostosować swoją ofertę. Jak zorganizować catering online doradza ekspert MICE Poland Ilona Kozłowska, Event&Catering Manager Centrum eventowego Barcinek oraz M i A Catering. 

więcej...

BRANŻA
Stowarzyszenie Branży Eventowej wybrało nowy Zarząd
Walne zgromadzenie Stowarzyszenia Branży Eventowej wybrało Nowy Zarząd na kolejne dwa lata. W jego skład weszli: Dagmara Chmielewska (Prezes Zarządu SBE), Emilia Melon-Olchowicz (Członek Zarządu SBE) Katarzyna Gadomska (Członek Zarządu SBE) oraz Grzegorz Łopata (Członek Zarządu SBE). 


więcej...

  2 3 4 5 6   ...   72 >
 
.

»Ludzie branży

»

10 minut z... Cyrek Events

O szalonym roku 2020, nowych pomysłach i kreatywności, która pozwala utrzymać się na rynku w czasie kryzysu rozmawiamy z Katarzyną Kseniuk, Chief Operating Officer w agencji Cyrek Event

Zaczynaliśmy jako typowa agencja eventowa, która w ofercie miała standardowe usługi związane z organizacją konferencji, spotkań integracyjnych, targów czy jubileuszy. Dziś zdecydowanie bliżej nam do agencji kreatywnej, która jest w stanie kompleksowo zatroszczyć się o klienta – która kreuje, zaprojektuje i zrealizuje – i to tak w realu, jak i online! 

Newsletter

»

Zamów newsletter