Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

Praca

Praca Wydawnictwo Eurosystem/
Redaktor prowadzący/Warszawa
redaktor MICE Poland

MICE Poland - miesięcznik branżowy zatrudni na etat redaktorkę lub redaktora prowadzącego. Mile widziane doświadczenie i znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Wydawnictwo Eurosystem Warszawa. Tematyka: biznes, eventy, marketing, branża spotkań.
e-mail: mice@micepoland.com.pl

Wpisz w temacie: redaktor praca Wydawnictwo Eurosystem Warszawa

Praca w Wydawnictwie Eurosystem

Przedstawiciel handlowy

Wydawnictwo Eurosystem, wydawca prasy branżowej zatrudni osoby z doświadczeniem zawodowym do sprzedaży powierzchni reklamowej (Warszawa). Jeśli masz umiejętność nawiązywania kontaktów i poszukujesz stałej pracy zapraszamy do naszego dynamicznego zespołu.

Zapewniamy pracę na etat, stałe wynagrodzenie i system motywacyjny.

Oferty (cv i list motywacyjny) proszę przesyłać na adres:
reklama@2eurosys.pl
Wpisz w temacie: sprzedaż reklam w prasie.

Dziennikarz
Jeśli masz otwarty umysł, jesteś dynamiczny, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i żadna forma dziennikarska nie jest Ci obca, prześlij do nas swoją aplikację.

Wydawnictwo Eurosystem,  wydawca prasy branżowej zatrudni dziennikarzy-współpracowników.
WYMAGANIA: umiejętności pisania informacyjnego na podstawowym poziomie, dyspozycyjności, otwartości na innych ludzi (zwłaszcza z branży), chęci praktycznego uczenia się, - lekkie pióro - komunikatywność – terminowość
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie artykułów na zadany temat, samodzielne zdobywanie tematów - udział w wydarzeniach i konferencjach.
Praca na miejscu, redakcja znajduje się w Warszawie.
Cv: mice@micepoland.com.pl , w tytule: Dziennikarz

Ludzie branży

Dagmara Chmielewska - Dyrektor Zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej

Od pierwszych chwil,
w którym zaczęłam się zastanawiać, jaki zawód chciałabym wykonywać, było to organizowanie wydarzeń. Bardzo wcześnie zaczęłam sama organizować różne „eventy”– które wtedy nie sądziłam, że tak się będą kiedyś nazywać. Prócz konkretnych doświadczeń nie mogliśmy uczyć się zawodu w szkole. Nie wiedziałam, że robiłam PR, marketing, projekt czy event management.Stąd do dziś wiele rzeczy robię intuicyjnie.