Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

Impart nie zapłaci odszkodowania

Sprawa sądowa o odszkodowanie (37 500 zł) dla Pruszcza Gdańskiego, które według władz miasta miał zapłacić Mieczysław Watza, właściciel agencji eventowej Impresariat Artystyczny została rozstrzygnięta na korzyść agencji.

O wniesieniu sprawy do sądu pisaliśmy w majowym numerze MP – według władz Pruszcza z powodu zachowania wokalisty na koncercie zespołu Lady Pank ucierpiał wizerunek miasta. Ostatecznie Sąd Rejonowy w Tczewie oddalił powództwo, a kosztami postępowania obciążył władze miasta.
W uzasadnieniu wyroku czytamy: „Koncert trwał 90 minut i nie został w żadnej chwili przerwany w związku z ekscesem wokalisty. W ocenie sądu samo naganne zachowanie wokalisty zespołu Lady Pank, za które został pociągnięty do odpowiedzialności karnej, nie może być traktowane jako samoistna przesłanka uznania, iż zobowiązanie zostało nienależycie wykonane w całości. Natomiast zarzut powoda w stosunku do Jana Panasewicza, iż podczas koncertu był w stanie nietrzeźwym należy uznać za chybiony, albowiem w samej umowie powód zobowiązał się do dostarczenia do garderoby artystów 10 butelek piwa (alkohol dostarczyli przedstawiciele miasta). W umowie brak jest natomiast zapisu, iż artyści podczas koncertu muszą pozostawać w stanie trzeźwości.” (ak)

2010-11-08 07:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Sabina Kowalkow-Paśnik 

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy Arche Hotele. Odpowiada w ramach grupy za sprzedaży usług oraz marketig.
Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w  hotelarstwie rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts.

Newsletter

»

Zamów newsletter