Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»

IMEX America z programem hosted buyers

Trwa rejestracja do programu hosted buyers towarzyszącemu tegorocznej edycji targów IMEX America. Warto pamiętać, że osoby, które chcą wziąć udział w tej imprezie w charakterze hosted buyers nie mają możliwości zgłoszenia swojej kandydatury bezpośrednio.

W pierwszej kolejności potencjalni kandydaci zapraszani są do rejestracji przez tzw. pośredników (czyli np. firmy lub kontrahentów z którymi współpracują). To właśnie pośrednicy, odpowiedzialni za stworzenie grup na targi, wysyłają do nich spersonalizowane formularze online, które należy wypełnić. 

Aby zakwalifikować się do programu hosted buyers, oprócz zaproszenia, należy jeszcze spełnić szereg warunków, m.in. przedstawić szczegóły prowadzonego biznesu (średnie budżety, ilość imprez obsługiwanych w ciągu roku, liczba ich uczestników) oraz z detalami zaprezentować przynajmniej trzy własne realizacje. Co najmniej dwie z nich muszą być eventami, jakie odbyły się w przeciągu ostatnich 18 miesięcy (trzy lata w przypadku reprezentantów stowarzyszeń), jedna impreza może dopiero być zaplanowana – z maksymalnie 12 miesięcznym wyprzedzeniem (trzy lata dla stowarzyszeń). 

Czytaj więcej w majowym wydaniu MICE Poland

Zamów prenumeratę miesięcznika  MICE Poland

2016-05-25 10:03:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter