Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


Poznaj zasady gry z kreatywnym centrum eventowym Concordia Design!


Czy chociaż raz zdarzyło Ci się wyjść z nudnej konferencji albo przynajmniej mieć na to ochotę?
My niestety mamy za sobą takie sytuacje. Dlatego zamiast przewidywalnych scenariuszy z serią prelekcji w roli głównej, zapraszamy uczestników do gry!

materiał sponsorowany

CEL I ZASADY GRY
Gra kreatywna to nasz autorski pomysł na scenariusz spotkania firmowego i alternatywna forma konferencji czy szkoleń. Pomysł jest oparty na skutecznej metodzie grywalizacji, która zwiększa zaangażowanie w event.

Uczestnicy podzieleni na grupy, odwiedzają kolejne stacje warsztatowe, wykonują zadania, zdobywają wiedzę i punkty. Gra dopasowana jest do indywidualnych potrzeb i celu każdego organizatora, a uczestnicy zdobywają konkretną wiedzę i umiejętności, motywację do działania la także poznają swój potencjał.

KIEDY GRAĆ?
Gra kreatywna szczególnie dobrze sprawdza się jako element konferencji produktowych i sprzedażowych, spotkań z pracownikami i partnerami, prezentacji strategii i wartości marki, wprowadzania nowych usług, czy produktów.

LICZBA GRACZY
Optymalna liczba graczy to około 100 osób, jednak grę możemy zorganizować dla minimum 40 i maksimum 200 osób.

REZULTAT  
Gra kreatywna to naprawdę skuteczne narzędzie pracy! Pozwala w ciekawy sposób przekazywać wiedzę i nowe umiejętności, wzmacnia relacje i zwiększa zaangażowanie tak, że na pewno nikt nie wyjdzie w trakcie trwania eventu!

GDZIE GRAĆ?
Oczywiście w centrum konferencyjnym Concordia Design, w Poznaniu. Nasza postindustrialna, mobilna przestrzeń i duża ilość mniejszych sal pozwala na bezproblemową organizację konferencji w tej formule. Na rozładowanie emocji związanych z grą, proponujemy też bankiet z cateringiem z naszej restauracji Concordia Taste, organizację koncertu, spektaklu lub inne atrakcje.

Zapraszamy do rezerwacji terminów!

Concordia Design
Ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Eliza Kozica-Kamińska
eliza.kozica@concordiadesign.pl
tel.: +48 693 940 934

 

2017-02-27 10:31:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter