Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


HOTEL TOBACO powiększony o nowe przestrzenie konferencyjneJedyny taki, prawdziwie łódzki hotel w centrum miasta - HOTEL TOBACO – powiększony o ponad ponad 200m2 nowej przestrzeni konferencyjnej.

materiał promocyjny

Hotel Tobaco, funkcjonujący już prawie 4 lata na rynku łódzkim, otworzył w styczniu dodatkowe dwie sale konferencyjne z salą plenarną 121m2.
-Obserwujemy bardzo duży przyrost realizacji w sektorze MICE”– mówi Sandra Fengler, Kierownik Sprzedaży Hotelu - Liczymy, że ten trend utrzyma się także dzięki działaniom promocyjnym Miasta, nastawionego na rozwój turystyki biznesowej. Łódź, dzięki coraz lepszej dostępności komunikacyjnej (autostrady, obwodnica i nowo otwarty Dworzec Łódź Fabryczna) staje się prężnie funkcjonującym ośrodkiem konferencyjnym, mającym do zaoferowania wiele zrewitalizowanych przestrzeni. Liczba organizowanych eventów w mieście jest naprawdę imponująca.
   
Nowe sale to ZŁOTA i SREBRNA. Złota sala to sala plenarna, 121m2, dla maksymalnie 130 osób w teatrze. Co ważne  - salę tą można podzielić ścianką działową na pół i stworzyć dwie sale Sala srebrna, mniejsza ma 51m2. Obie sale wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Do dyspozycji Gości oddane jest teraz łącznie 7 sal konferencyjnych (od 25m2 do 121m2). Tobaco to 115 pokoi, z łącznie 184 miejscami noclegowymi. 

2017-03-28 13:06:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Nowe oferty- technologia i nie tylko

»

Outdoor w każdym numerze

»

Newsletter

»

Zamów newsletter