Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


promocja

Konferencja nad Morzem -  idealny sposób na połączenie pracy z wypoczynkiem

Morze, relaks i dobra zabawa. Te rzeczy niekoniecznie muszą się wykluczać z pracą i zdobywaniem wiedzy. Konferencja firmowa to nie tylko możliwość poszerzenia horyzontów zawodowych. Dobrze zorganizowana i trwająca kilka dni konferencja wyjazdowa może być również świetną okazją do tego, by zażyć atrakcji niedostępnych na co dzień, zintegrować zespół, a niektórym pokazać, że życie nie kończy się na rzeczywistości biurowej.


Konferencja firmowa to także znakomita sposobność, by udowodnić pracownikom, że ich wielomiesięczny trud i poświęcenie jest doceniane. Szum fal i nostalgiczne, lecz zapowiadające dreszcz przygody śpiewy mew to pierwsze co usłyszą, kiedy staną przed wejściem do obiektu konferencyjno-wypoczynkowego Primavera w Jastrzębiej Górze. Nasz położony zaledwie 100 m od piaszczystej plaży Bałtyku i 40 km od Trójmiasta nowoczesny obiekt oferuje 600 miejsc noclegowych. Dysponuje 216 pokojami i aż 15 salami konferencyjno-bankietowymi, z których największa zdolna jest pomieścić 650 osób w układzie teatralnym.


Wszystkie sale konferencyjne posiadają pełne wyposażenie multimedialne, klimatyzację oraz możliwość zupełnego zaciemnienia. Ta ostatnia funkcja przydaje się, gdy rozmarzony wzrok seminarzystów zbyt często ucieka w stronę morza za oknem. Monitory LCD przed każdą z sal czuwają w gotowości, by wyświetlić harmonogram konferencji, a wewnątrz – szybki i niezawodny internet bezprzewodowy pozwoli w każdej chwili wysłać maila do kolegów, którzy nie skorzystali z okazji i zostali w biurze. Oferta jest niezwykle elastyczna. Nowo otwarte centrum konferencyjne, zależnie od skali i charakteru sesji, daje możliwość skorzystania z przestronnych i jasnych, dzielonych na moduły wnętrz, w których wygodnie mogą bankietować setki uczestników, albo z zacisznych sal, idealnych dla kameralnych spotkań biznesowych.

 
Co po pracowitej konferencji? Warto, by przebiegła sprawnie, bo w Primavera na uczestników czeka sporo atrakcji. Morze wzywa najsilniej – rejsy ekskluzywnymi łodziami motorowymi, skutery wodne, holowanie za motorówką to tylko część bogatego zestawu zajęć integracyjnych. Do tego szaleństwo w Parku Wodnym, Świat Saun i Centrum SPA &Wellness z ofertą dla biznesu. Dla amatorów regularnego sportu otworem stoi Kręgielnia Camera Bowling, siłownia, kort tenisowy i zajęcia fitness pod okiem doświadczonych instruktorów.

Warto jednak oszczędzać siły, bo wieczory w Primavera przebiegają równie intensywnie. James Bond & Casino Royale. Brzmi ciekawie? To tytuł jednego z wielu scenariuszy przygotowanych na wieczór integracyjny. Szczegółów nie należy zdradzać. Niech aura tajemniczości rozwieje się dopiero w zaciszu kawiarni albo… muzyce Night Clubu. Tak, zabawa może trwać do białego rana.

Nie zapominajmy o wyśmienitym menu konferencyjnym. Tu na uczestników szkolenia czeka kilka naprawdę miłych niespodzianek. Nad smakiem i zapachem czuwa uznany Szef Kuchni, który dokłada wszelkich starań, by jedno i drugie zapadło w pamięć na równi z szumem morza. Wykwintne i eleganckie kolacje bankietowe, wieczorne grille na świeżym powietrzu, do tego inspirujące przerwy kawowe i oczywiście Open Bar.

Praca i relaks kochają iść w parze. Z tej filozofii  rodzą się niezapomniane eventy. Dzięki niej zwykłe szkolenia stają się… niezwykłe. I taka właśnie jest nasza filozofia. 

 

https://biznes.primaveraspa.pl/

2018-06-21 08:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Pobierz bezpłatnie wydanie specjalne IMEX 2019

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter