Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


patronat
Tłumaczenie konferencyjne na wielojęzycznej imprezie - jak, po co, dlaczego?
Śniadanie z Polskim Stowarzyszeniem Tłumaczy Konferencyjnych.


 


Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Konferencyjnych zaprasza firmy organizujące wielojęzyczne imprezy, kongresy i konferencje prasowe na śniadanie biznesowe. Tematyka spotkania dotyczyć będzie współpracy organizatorów konferencji z profesjonalnymi tłumaczami. Spotkanie odbędzie się w Warszawie o godzinie 10.00 20 lutego 2019 r. w restauracji Biała – Zjedz i wypij (ul. Francuska 2).

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie zorganizować wielojęzyczną imprezę: jak wygląda specyfika pracy tłumaczy, jak przygotować się do językowej obsługi konferencji, jakie dobre praktyki funkcjonują w branży tłumaczeń konferencyjnych i na co zwrócić uwagę, szukając tłumaczy.

 

Każdy z uczestników będzie mógł przekonać się, w jakich szczególnych warunkach zawodowi tłumacze konferencyjni wykonują swoją pracę oraz spróbować swoich sił w kabinie do tłumaczenia symultanicznego. Na koniec uczestnikom szkolenia wręczone zostaną „Przewodniki po tłumaczeniu konferencyjnym”. Przewidziano też czas na networking i wymianę doświadczeń.

 

Udział w spotkaniu jest darmowy. Konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie obecności przez rejestrację na stronie http://sniadaniepstk.evenea.pl/. Istnieje też możliwość potwierdzenia udziału drogą mailową na adres: kontakt@pstk.org.pl. Zapraszamy też na stronę wydarzenia na Facebooku.

 

Polskie Stowarzyszenie Tłumaczy Konferencyjnych (PSTK) to jedyna w Polsce organizacja zrzeszająca zawodowych tłumaczy ustnych. Celem PSTK jest promocja odpowiednich standardów i dbanie o rozwój jakości usług w branży tłumaczeń konferencyjnych.

Partnerem i współorganizatorem wydarzenia jest Katarzyna Waszczuk z Diamond Moments.

Na spotkanie zapraszamy do restauracji Biała - Zjedz i wypij, która mieści się w modernistycznej willi przy ul. Francuskiej 2, w Warszawie i jest także partnerem wydarzenia.

 

Profesjonalny sprzęt do tłumaczeń konferencyjnych i nagłośnienie zapewnia partner techniczny imprezy - firma Legwan.

 

Patroni medialni spotkania 
OOH Event, MICE Poland, Event Live

 

2019-02-15 17:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter