Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


PROMOCJA
VIII edycja Studium Event Managementu 

Osoby zainteresowane pracą w zawodzie Event Managera, jak i te, które zajmują się już organizacją wydarzeń, a chcą usystematyzować i poszerzyć swoje kompetencje w tym obszarze mogą rozpocząć edukację w ramach 8. Edycji rocznego Studium Event Managementu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Program studium powstał w ramach bliskiej współpracy Wydziału Zarządzania i Stowarzyszenia Branży Eventowej.

 

W roku akademickim 2019/2020 zajęcia będą się koncentrować na praktycznych aspektach zawodu event managera, z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami. Wykłady i zajęcia warsztatowe poprowadzi kadra naukowa Wydziału Zarządzania oraz praktycy - przedstawiciele branży eventowej.

Program studium obejmie 168 godzin, m.in. takie bloki tematyczne jak komunikacja marketingowa, charakterystyka branży eventowej, event marketing, planowanie, produkcja i realizacja eventów, przygotowanie briefów, ofert oraz kosztorysów eventowych, wykorzystanie Internetu i mediów społecznościowych w eventach, bezpieczeństwo imprez masowych, efekt WOW, psychologia eventów czy sztuka prezentacji i wystąpień publicznych.

Sporą część zajęć stanowić będą spotkania i panele dyskusyjne, pozwalające na poznanie studium przypadków oraz nawiązanie bezpośrednich relacji. Co roku program studium jest aktualizowany, zgodnie z potrzebami uczestników. Tym samym coraz większy nacisk będzie kładziony na aspekty praktyczne, wykorzystanie nowoczesnych technologii przy organizacji wydarzeń. Uczestnicy w trakcie studium będą mieliokazję wziąć udział w różnorodnych eventach organizowanych przez członków stowarzyszenia oraz wykładowców studium i podpatrzenia od kuchni jak wygląda praca przy produkcji eventu. W programie Studium są również wizyty studyjne w firmach branży eventowej, aby w pełni móc poznać rynek oraz nawiązać jak najwięcej kontaktów zawodowych.

Studium skierowane jest zarówno do zainteresowanych pracą w charakterze eventowca, jak i tych, którzyjuż zajmują się organizacją wydarzeń na co dzień, a mają potrzebę usystematyzowania wiedzy, spotkania z doświadczonymi ekspertami branży MICE. W szczególności zajęcia– zgodnie z ocenami absolwentów poprzednich edycji SEM - są użyteczne dla pracowników agencji eventowych, reklamowych i PR, działów HR, pracowników korporacji, hoteli i obiektów MICE, a także przedstawiciele administracji publicznej oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Inauguracja VIII Edycja Studium Event Management odbędzie się w listopadzie 2019roku.

Rekrutacja studentów trwa do 30 października  2019 roku. Więcej informacji można uzyskać  kontaktując się z koordynatorem studium dr    Natalią Gmerek NGmerek@wz.uw.edu.pl.


 

2019-10-04 09:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie branży

»


Rafał Krawczuk

Współzałożyciel i managing director agencji Plej. W branży obecny od piętnastu lat. Tworząc strategię Plej, stawia na całościowe i szerokie podejście do briefów i tworzonych kampanii, a przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia. Czytaj więcej w miesięczniku MICE Poland

Newsletter

»

Zamów newsletter