Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


VIENNA HOUSE
Anna Olszyńska
Hotelarzem Roku 2019  

Dyrektor generalna Vienna House Andel’s Lodz została uznana za najlepszego dyrektora hotelu sieciowego w Polsce w konkursie „Hotelarz Roku 2019” organizowanego przez magazyn „Hotelarz”. Została wybrana przez kapitułę składającą się z 30 ekspertów rynku hotelarskiego spośród kilkudziesięciu kandydatów.  

 

Anna Olszyńska jest hotelarzem od 26 lat. Swoją karierę zawodową związała z austriacką siecią hoteli Vienna House i konsekwentnie pnie się po szczeblach kariery. Od 10 lat jest dyrektorem generalnym Vienna House Andel’s Lodz, a od 5 – dyrektorem regionalnym na Polskę Centralną i Północną. Anna Olszyńska po raz pierwszy została Hotelarzem Roku w 2015r.

„Dziękuję moi szefom, koleżankom i kolegom za to, że mogę realizować swoja największą pasję, jaką jest hotelarstwo. Przede wszystkim jednak dziękuję mojemu Zespołowi, któremu tę nagrodę dedykuję, bo to oni na nią zasłużyli!” – z dumą mówiła Anna Olszyńska na gali Hotel Trends Poland & CEE 2019, gdy odbierała wyróżnienie. – „Wygrana po raz drugi świadczy o tym, że to, co robię jest właściwe. Nie zamierzam spocząć na laurach i będę konsekwetnie dążyła tą ścieżką.” Anna Olszyńska jest hotelarzem z pasji, człowiekiem orkiestrą, prawdziwą liderką i gospodarzem przez duże „G”. W Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, gdzie zaczynała swoją karierę zawodową, przeszła przez wszystkie szczeble kariery – zaczynała od stanowiska recepcjonistki, aby stopniowo awansować na general manager. Na swoim koncie ma dwa duże otwarcia – Vienna House Andel’s Lodz w 2009 r. oraz Vienna House Mokotow Warsaw w 2019 r. Dzięki jej zaangażowaniu i innowacyjnemu podejściu Vienna House nieustannie umacnia swoją pozycję na polskim rynku hotelarskim.

„Anna jest osobą, która łączy profesjonalizm z wielką empatią i dbaniem o relacje międzyludzkie oraz o otoczenie społeczne. Jej rozumienie hotelarstwa wykracza poza standardy. Według niej hotel powinien być miejscem, które łączy sztukę, kulturę i biznes oraz stwarza wyjątkową atmosferę przyjazną różnym przedsięwzięciom.” – podkreśla Katarzyna Niezgoda, dyrektor ds. rozwoju biznesu Vienna House. – „Jestem niezwykle dumna z tego, że Anna Olszyńska jest członkiem rodziny Vienna House. Zapracowała na tę nagrodę własnym zaangażowaniem i postawą!” – dodaje.Anna Olszyńska angażuje się w działalność społeczną i charytatywną. Dzięki jej inicjatywie Vienna House Andel’s Lodz jest partnerem stowarzyszenia Przyjaciele Świata, w którym cyklicznie realizuje projekt Kolacji Charytatywnej Przyjaciele Gotują. Jest również pomysłodawcą projektu OPEN SCHOOL DAYS,  który pomaga młodym ludziom podjąć decyzję w wyborze zawodu. Za ten projekt Vienna House Andel’s Lodz został wyróżniony nagrodą Łódzkich Łabędzi dla Pracodawców Wspierających Edukację, a Anna Olszyńska została zaproszona do Rady Ekspertów. Osobiście zaangażowała się w reaktywację Galerii Andel’s Art, która w tym roku zaczęła regularnie organizować wystawy sztuki współczesnej i rozwijać projekty kulturalne.

Więcej informacji: www.viennahouse.com
 

 

2019-11-26 16:13:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Jacek Stachera, General
Manager w Agencji Boscata

Odkąd pamiętam byłem typem organizatora. W szkole podstawowej organizowałem między innymi Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Widząc jak moi koledzy dobrze się bawią poczułem, że to jest to, co chcę robić w przyszłości, czyli kreować wartościowe doświadczenia i dobre wspomnienia. Jeszcze chwilę temu czułem, że jestem właśnie w tym miejscu, w którym chcę być. Razem z moją agencją Boscata realizowaliśmy świetne eventy, współpracowaliśmy z największymi markami w Polsce. Teraz przed nami nowe wyzwanie - przetrwać pandemię i powrócić do tego etapu rozwoju naszej agencji, który przerwał koronawirus. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej!

Newsletter

»

Zamów newsletter