Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


TravelReps nagrodziło biura podróży
 

16 stycznia 2020 zostały wręczone po raz szósty  nagrody dla biur podróży najbardziej aktywnych  we współpracy z partnerami TravelReps.

 

Jury przyznało 33 nagrody i wyróżnienia. Pierwszą nagrodę otrzymały ex aequo: Travel Concierge  i Etravel z Warszawy. Drugą nagrodę przyznano Weco Travel, Socentive, Zero Gravity, New Poland , InDreams i Marketing House. Sponsorami nagród byli Partnerzy TravelReps, Biuro Promocji Saksonii, Biuro promocji Emiratu Ras Al Khaimah, AXA, linie lotnicze EL Al., PLL LOT, Alitalia, Singapur Airlies, Air Astana oraz Enter Air. Na galę przylecieli z całego świata  Partnerzy TravelReps  z Izraela, Włoch, Cypru, Turcji i Ameryki południowej.

 „Uroczystość rozdania nagród -Sowy Travelreps- na stałe weszła do kalendarza branży turystycznej. Cały rok sumowaliśmy ilość osób wysłanych przez biura podróży z Polski do 31 naszych partnerów (DMCs) w ponad 50 krajach. Na gali  nagrodziliśmy ręcznie robionymi w Krośnie szklanymi sowami najbardziej efektywne biura z branży MICE oraz kilku touroperatorów, którzy w 2019 roku wysłali najwięcej  turystów do  reprezentowanych przez nas firm na całym świecie”- powiedziała Barbara Dziedzic – szefowa TravelReps. (Materiały Travel Reps)

2020-01-20 12:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter