Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


ŚWIAT
Agencja DISTINCTIVE ASSETS
odpowiedzialna za Oscary 2020

Gala Oscary, która odbyła się 9 lutego 2020 roku w Dolby Theatre  Hollywood przyciągnęła przed telewizory miliony widzów na całym świecie. Za jej organizację tradycyjnie już odpowiedzialna była agencja  DISTINCTIVE ASSETS z Nowego Jorku, specjalizująca się w organizowaniu luksusowych eventów.


Oscarowa gala kosztuje ponad 40 mln dolarów. Jej przygotowanie zaczyna się niemal natychmiast po tym, jak z Dolby Theatre wyjdą ostatni goście. Samo rozkładanie czerwonego dywanu, który ma powierzchnię około 1,5 km kw. i jest przywożony z Dalton w stanie Georgia,  trwa ponad miesiąc i zajmuje się tym 18 pracowników. Agencja musi również przygotować statuetki oraz upominki dla nominowanych. W tym roku w oscarowej torbie znalazł się między innymi voucher na 12-dniowy rejs statkiem Scenic Eclipse. Prezent ten wyceniany jest na 78 tys. dolarów. Nie mniej ważne jest menu na bankiecie dla gwiazd - w tym roku w większości wegańskie.

2020-02-12 10:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Barbara Tutak - Prezes Zarządu Warszawskiej Organizacji Turystycznej

Zawodowodo chcę silnej organizacji, aktywnych  członków,realizacji działań, które umocnią turystyczną i biznesową pozycję miasta na arenie światowej. Koncentruję się na tym celu. Przed nami nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że uda się zaakceptować zmiany w statucie, które umożliwią nam prowadzenie działalności gospodarczej,a wtedy cały nasz wysiłek przekierujemyna to działanie. Aktualnie jednak wyzwaniem największym jest pokonanie kryzysu Prywatnie chcę poskromić swoje lenistwo i zacząć dojeżdżać rowerem do pracy.

Newsletter

»

Zamów newsletter