Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama
Najnowszy numer »

 
Aktualności

»


NOWOŚĆ
Czytaj w marcowym MICE Poland:
Zarobki event managerów rosną
wolniej niż przeciętna płaca!

Aby event mógł się odbyć musi być klient, który zleci jego organizację oraz człowiek, który się tego zadania podejmie. Ile zarabiają event managerowie? Udało nam się dotrzeć do takich danych. Przedstawiamy raport na temat dochodów organizatorów wydarzeń w Polsce.


Z raportu przygotowywanego jak co roku przez firmę doradztwa HH Sedlak & Sedlak wynika, że średnia pensja na stanowisku event managera w naszym kraju wynosi w tym roku 5 080 zł brutto. Oznacza to, że 25% najniżej wynagradzanych event managerów zarabia poniżej 4 010 PLN brutto, tyle samo może liczyć na lepsze pensje powyżej 6 720 zł brutto. Średnia pensja brutto organizatora wydarzeń zwiększyła się od ubiegłego roku o 165 zł brutto. Zarobki event managerów rosną wolniej niż krajowa pensja minimalna w sektorze przedsiębiorstw, która w lutym 2020 roku była o 343 zł brutto wyższa niż rok wcześniej.

2020-03-11 15:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Ludzie branży

»

Marta Kicler
Business Development Director – Mazurkas DMC Poland

Z turystyką związałam się bardzo szybko. Tuż po maturze zdecydowałam się na studia licencjackie na kierunku Zarządzenie w Turystyce i Hotelarstwie, a potem kontynuowałam naukę na studiach magisterskich na specjalizacji Zarządzania w Turystyce na Wydziale Zarządzania UW. Od pierwszych lat studiów miałam praktyki zarówno w biurze podróży jak i gastronomii. W trakcie studiów także podjęłam już na stałe współpracę z firmą Mazurkas Travel, w której moja przygoda trwa już 13 rok.

Newsletter

»

Zamów newsletter